جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

مهمترین نیاز جامعه وحدت و همدلی است - نمایش محتوای خبر

 

 

مهمترین نیاز جامعه وحدت و همدلی است

شناسه : 208810737

مهمترین نیاز جامعه وحدت و همدلی است


خبر/فرهنگی

خبر/فرهنگی

امام جمعه ابهر گفت: مهمترین نیاز جامعه ما وحدت و همدلی است و در سایه وحدت و همدلی می توانین آینده بسیار خوبی را رقم بزنیم.

 حجت الاسلام جعفر رحیمی در خطبه های نماز جمعه شهر ابهر با بیان اینکه امروزه دو چیز خیانت بزرگ است افزود: یکی توجه نکردن به مردم و در فکر معیشت مردم نبودن و دیگری ایجاد اختلاف و سخنان اختلاف بر انگیز و فتنه بر انگیز است.

وی ادامه داد:  امروز خواسته اکثریت قاطع جامعه بلکه عموم مردم حفظ وحدت و امنیت جامعه و بهبود معیشت بوده و رواج کسب و کار از اهم مسائلی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام رحیمی افزود: برای مجلس آینده نمایندگانی لازم است که در این شرایط توان به حرکت در آوردن چرخه اقتصاد و بهبود فضای کسب و کار را داشته باشد.

امام جمعه ابهر با اذعان به اینکه امروز جامعه با رکود مواجه است گفت: در حال حاضر  افرادی در جامعه هستند که امیدشان به مبلغ بسیار ناچیز یارانه است و زندگی بسیار سختی دارند. لذا می طلبد که همه دست به دست هم بدهند و با وحدت و یکدلی گره ها را بکشایند.

حجت الاسلام رحیمی افزود: اختلاف همیشه بد است و در شرایطی مثل شرایط امروز جامعه مثل یک غده و سرطان است. به همه توصیه می کنیم مواظب باشند.

وی ادامه داد: کسانی که در فضای شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند مطالبی را منتشر نکنند که خود پشیمان بشوند. بعضی از مطالب بسیار بد و زننده است و در شان یک مسلمان با غیرت نیست.

امام جمعه ابهر در خطبه دوم نماز به مسئله برجام و نامه مقام معظم رهبری در پاسخ به نامه ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری در نامه ای کوتاه اما پر محتوا پاسخی به نامه ریاست  جمهوری ارائه کردند. این پاسخ هم بیانگر نگاه و نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی نسبت به ماجرای برجام است، هم حکایت از نگرانی ها و توصیه ها معظم له در این برهه به مسئولین کشور به خصوص مسئولان اجرایی کشور دارد.مهر

 

آدرس کوتاه :