جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

مهر کاشانه سی - نمایش محتوای صدا

 

 

مهر کاشانه سی

مهر کاشانه سی


به دلیل اهمیت خانواده در جامعه و لزوم آگاهی‌بخشی به خانواده‌های استان در زمینه های مختلف روحی، روانی و ... تهیه چنین برنامه‌ای ضروری به نظر می‌رسد.

آنچه در این برنامه مورد توجه است توجه به ابعاد سبك زندگی یك مسلمان ایرانی است كه با یك هویت زنجانی و بومی زندگی می‌كند. در این برنامه تلاش می‌شود تا علاوه بر انعكاس نیازها و تمایلات بانوان و زنان خانه‌دار، ابعاد اخلاقی، دینی، فرهنگی و اجتماعی زندگی در جامعه امروز نیز تبیین شده و برای خوب زیستن و اخلاقی زیستن در جامعه مباحث مفصل و كاملی ارائه گردد. تاكید بر عفاف و حجاب، همكاری برای رفع مشكلات دیگران، توجه به حق‌الناس، ایجاد زمینه برای آگاهی از تحولات امروز، توجه ویژه به نقش دین در زندگی امروز و خداباوری در زندگی بهتر و در نهایت آموزش مهارتهای زندگی از جمله مهمترین مقولات مورد توجه در این برنامه خانوادگی است.

مخاطب این برنامه زن و خانواده است. آیتم‌های مختلفی برای برنامه طراحی شده كه نمایش و روایت هم در كنار آنها برنامه را تكمیل می‌كند. در كنار موضوع استفاده از كارشناسان متعهد در راس قرار دارد. روز های پنجشنبه نیز با استفاده از متخصصان صاحب نام استان مباحث پزشكی مطرح می‌شود. نمایش‌های موضوعی به تكمیل برنامه پرداخته و آیتم‌های پزشكی، خانواده موفق در لابلای برنامه استفاده می شود . كارشناس به جمع‌بندی موضوع پرداخته و راهكارهای مناسب در خصوص معضلات اجتماعی و خانواده ارائه می‌دهد.

عوامل این برنامه عبارتند از:

تهیه کننده : سهیلا جمالی

دستیار تهیه : زهرا موسوی

نویسنده : لعیا رستمی

گویندگان : سارا ترملو و فریدون صفری

گزارشگر : بهرام ارفعی

صدابرداران : علیرضا قاسمی ، رضا قبادیان ، حسین مهاجری و احمد گلی

کارگردان : جلال نوری

بازیگران : علیرضا فریدراد ، زینب رحمانی ، غلامرضا مهدیون ، رباب عبادی ، لعیا رستمی


{gallery}mehr{/gallery}

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.