جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

مقاومت حماسه سی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مقاومت حماسه سی

مقاومت حماسه سی


Loading the player...

تهیه کننده گان: فریدون قدیری- علی اسمخانی

دسیتار تهیه : حمید امانلو - عباس خالقی

تصوبر برداران: رسول رحیمی - حسن بیات - حسین حسنی - علی رجبی - اکبر عبادی اصل - حمید عمید آبادی - کاوه عطایی - سعید حسنی - حسن امیدیار

صدابرداران: مسعود خالقی - مصطفی ملکی - محمد جواد زمانی

اجرا: سعیده سلجوقی - اصغر داداشی

 

صداوسیمای مرکز زنجان  با هدف انعکاس شور، شعور ، عزم و بصیرت مردم غیور و شهیدپرور استان زنجان در برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین ، ویژه برنامه هایی را به صورت زنده پخش نمود .

ویژه برنامه معاونت سیما «مقاومت حماسه سی» نام داشت که امروز به مدت 240 دقیقه به صورت زنده حضور باشکوه مردم زنجان در راهپیمایی روز قدس را به تصویر کشید . این برنامه علاوه به پوشش زنده مراسم راهپیمایی ، آیتمهای متنوع دیگری نیز داشت که ازآن جمله می توان به حضور کارشناس در برنامه جهت بررسی و تبیین ابعاد سیاسی ، اجتماعی این روز مهم، اجراهای متعدد زنده سرود و موسیقی در استودیوی برنامه، ارتباط زنده با محل برگزاری مراسم راهپیمایی و پخش گزارشهای مردمی، پخش وله های مختلف ، ارتباط زنده با خبرنگاران مستقر در شهرستانهای استان و انعکاس حضور پرشور مردم در دیگر شهرهای استان ، نمایش شاتهای هوایی از مراسم و ..... اشاره کرد . برای پوشش این مراسم از دو واحد سیار و پرتابل ، شش دوربین ، هلی کم و .... بهره گیری شده بود .

سال تولید: 1396
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.