جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

مساجد کانون فعالیت‎های اجتماعی و محلی برای همدلی هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

مساجد کانون فعالیت‎های اجتماعی و محلی برای همدلی هستند

شناسه : 97593403

مساجد کانون فعالیت‎های اجتماعی و محلی برای همدلی هستند


زنجان

زنجان

مرتضی مقدمی  اظهار داشت: به همت ستاد کانون‎های فرهنگی و هنری مساجد کشور هفتمین جشنواره سراسری محراب قلم برگزار شد.

وی با بیان اینکه این جشنواره در رشته‎های وبلاگ نویسی و نشریات تجربی برگزار شد، خاطرنشان کرد: این جشنواره با حضور نشریات کانون‎های مساجد کشور در استان مرکزی برگزار شد.

مسئول کانون‎های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان گفت: نشریه بازار از کانون فرهنگی و هنری فیاض زنجان به این جشنواره معرفی شد.

مقدمی با بیان اینکه پس از بررسی داوران نشریه بازار زنجان رتبه دوم بخش خبر را کسب کرد، افزود: این موفقیت از سوی کانون فیاض زنجان کسب شده است.

وی با اشاره به نقش مساجد در توسعه فرهنگی جامعه گفت: کانون‎های فرهنگی و هنری با استقرار در مساجد استان نقش خود را به خوبی ایفا می‎کنند.

مسئول کانون‎های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان بر ضرورت توجه به کارکرد مساجد در بخش‎های مختلف اظهار داشت: کانون‎های فرهنگی و هنری برای ارتقای جایگاه مساجد تلاش می‎کنند.

مقدمی با بیان اینکه برنامه‎های مطلوبی در طول سال از سوی کانون‎های مساجد برگزار می‎شود، افزود: امسال نیز مطابق برنامه‎ریزی‎های انجام شده، برنامه‎های متنوعی در نظر گرفته شده است.

وی همچنین با اشاره به نقش مساجد در تحقق شعار سال یادآور شد: مساجد همواره کانون فعالیت‎های اجتماعی و محلی برای همدلی بین مردم بوده است که باید این کارکرد در تحقق شعار سال مورد توجه قرار گیرد.

مسئول کانون‎های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان با بیان اینکه اعضای کانون‎های فرهنگی و هنری همه تلاش خود را برای اجرای برنامه‎هایی با محوریت همدلی و همزبانی بین دولت و مردم به کار می‎گیرند، افزود: کادر سازی نیروهایی که مشکلات مردم را به گوش مسئولان برسانند از راهکارهای تحقق شعار سال است.فارس

آدرس کوتاه :