جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

مسابقات تکواندوی جام رمضان با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقات تکواندوی جام رمضان با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد

شناسه : 262252006

مسابقات تکواندوی جام رمضان با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد


خبر/ورزشی

خبر/ورزشی

دبیر هیأت تکواندوی استان زنجان گفت: مسابقات تکواندوی آقایان جام رمضان در سبک «هان مادانگ» با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد.

علی سپهری اظهار کرد: مسابقات هان مادانگ «جام رمضان گرامیداشت روز جهانی قدس» ویژه آقایان برگزار شد و قهرمانان رشته‌های مختلف نیز معرفی شدند.

وی با بیان اینکه این مسابقات به مناسبت ماه مبارک رمضان و با عنوان جام رمضان برگزار شده است، گفت: این مسابقات برای سومین‌بار در استان زنجان برگزار شده است.

دبیر هیأت تکواندوی استان زنجان تصریح کرد: خوشبختانه این مسابقات نیز همچون مسابقات دوره‌های گذشته در بالاترین سطح ممکن کمی و کیفی برگزار شده است.

سپهری با تاکید بر اینکه این مسابقات با استقبال بسیار چشمگیر شهروندان زنجانی روبرو شده است، گفت: استقبال از ورزش تکواندو در استان زنجان همیشه چشمگیر بوده است و سالن برگزاری این مسابقات مملو از تماشاگران علاقمندان است.

وی در رابطه با سطح مسابقات و رده‌های سنی برگزاری این مسابقات، ادامه داد: مسابقات جام رمضان آقایان در پنج بخش سنی و در دو رده کمربندی (سبز و آبی) و (قرمز به بالا) برگزار شد.

دبیر هیأت تکواندوی استان زنجان ابراز کرد: این مسابقات در بخش‌های مختلف و در آیتم‌های «نوپی آبچاگی، دولیو چاگی تعادلی، آب چاگی تعادلی، سون دال، جوموک، یوپ چاگی تعادلی، موم دولیو چاگی، دولیو چاگی رکوردی، یوپ چاگی رکوردی، آب چاگی رکوردی و پومسه انفرادی برگزار شده است.

وی با بیان اینکه به نفرات برتر مدال و حکم قهرمانی اهدا شده است، افزود: در بخش «نوپی آپ چاگی» رضا ملک‌لی، اباذر علوی، کامیاب نوری، علیرضا بهرامی، مهدی بیگ‌محمدی، امیرحسین غفاری و امیرحسین دوستی مقام‌های نخست را از آن خود کردند.

دبیر هیأت تکواندوی استان زنجان تصریح کرد: در بخش دولیو چاگی تعادلی نیز امیر حسین اوجاقلو، محمدحسن گلشنی و محمد احسان مهاجری نفرات برتز شناخته شدند.

سپهری با معرفی نفرات برتر در رشته آپ چاگی تعادلی، گفت: در این بخش نیز مهدی حسنی، محمدمهدی رستمی و اشکان پسند با شکست حریفان خود نفرات برتر این بخش معرفی شده‌اند.

وی در رابطه با عناوین برتر بخش سون نال و جوموک، اظهار کرد: مهدی شریفی‌تنها و مهران صیادی در بخش سون نال و اباذر علوی، غفار نظری و محمد باقری در بخش جوموک به عنوان نفرات برتر در این بخش‌ها شناخت شده‌اند.

دبیر هیأت تکواندوی استان زنجان بیان کرد: در بخش یوپ چاگی تعادلی امیر حسین حیدری‌ستوده، سینا مرادی، محمدرضا عزیزی، مهدی تاره، مهدی جعفری، امیر حسین موسوی و علیرضا بهرامی و در بخش موم دولیو چاگی ابوالفضل اربطی، امیرسینا بختیاری، امیرحسین ضیایی، سجاد علوی، سید متین مولایی‌راد و سینا مرادی به عنوان نخست بخش‌های خود دست پیدا کردند.

سپهری ادامه داد: نفرات برتر در بخش دولیو چاگی رکوردی امیرحسین عبادی، سینا مرادی، محمدهادی احمدی مهر، محمداحسان مهاجری و حمیدرضا افشاری بودند و در بخش یوپ چاگی رکوردی نیز محسن معصومی، امیرحسین طاهری، امیرحسین موسوی، حمیدرضا افشاری، سینا مرادی و مصطفی نادی نفرات برتر معرفی شده‌اند.

وی در رابطه با نفرات برتر بخش آپ چاگی رکوردی نیز تصریح کرد: در این بخش جواد قرابرجلوی زنجانی، محسن معصومی، ابوالفضل طالبی، امیر حسین موسوی و امیرحسین کابلی بر حریفان خود غلبه کرده و مقام‌های نخست را از آن خود کردند.

دبیر هیأت تکواندوی استان زنجان در پایان خاطرنشان کرد: در پومسه انفرادی نیز محمد تیموری، نوید نجفی، سینا رضایی، آرین عزیزی، محمدمهدی محمدی، علیرضا حسنلو و رضا علیپور به عناوین نخست دست پیدا کردند.فارس

 

آدرس کوتاه :