رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

مراسم و جشن تکریم بانوان و خانواده های همکاران مرکز زنجان به مناسبت خجسته میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم و جشن تکریم بانوان و خانواده های همکاران مرکز زنجان به مناسبت خجسته میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله

شناسه : 358437486

مراسم و جشن تکریم بانوان و خانواده های همکاران مرکز زنجان به مناسبت خجسته میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

همزمان با خجسته زادروز ولادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام و گرامیداشت مقام مادر و زن مراسم جشنی با حضور همکاران در سالن همایش شهیدشهریاری مرکز برگزار شد.

مدیرکل مرکز در این مراسم ضمن تبریک این روز به همکاران، حضرت فاطمه زهرا (س) را اسوه کامل ایمان، اخلاق، تعبد و اخلاص دانست و بر الگوگیری از سیره زندگانی این شخصیت والای جهان اسلام تاکید کرد.
??وی نگرش ژرف به ابعاد مختلف زندگی حضرت زهرا(س) را نقشه راه سلامت خانواده ها بیان کرده و تصریح کرد : این شخصیت والا در تمام زوایای زندگی فردی، اجتماعی و خانوادگی یار و یاور همسرشان بوده و در مقاطع مختلفی که سختی ها و مشکلات پیش روی شان قرار میگرفت نقش محوری خود را بخوبی ایفاء می نمود.
??رئیس دادگستری کل استان هم درجمع همکاران مرکز ضمن تبریک این روز خجسته، برجسته سازی الگوهای اسلامی خانواده را از وظایف خطیر رسانه ملی عنوان کرد و افزود: باید از اقدامات فرهنگی رسانه ملی در خصوص پرداخت هنرمندانه به زندگانی متبرک ائمه اطهار(ع) تقدیر نمود چرا که فرهنگ سازی رسانه ای و توام با هنر دقیقا در نقطه مقابل معظلات و ناهنجاری ها قرار دارد.
??حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی، با تاکید بر نهادینه شدن الگوی زندگی ایرانی اسلامی در نهاد خانواده افزود: تغییرات حوزه های اجتماعی در عصر حاضر روند سریعی دارد و باید با برنامه ریزی مناسب راهکارهای نوین به زوج های جوان ارائه کرد که در این بین جایگاه رسانه ملی و استانی بی بدیل و مهم است.
◀ در ادامه این جشن آیتمهای شاد و مفرح متعددی برای همکاران تدارک دیده شده بود که لحاظ شاد و به یادماندنی را برای همکاران به همراه داشت و در پایان مراسم نیز پیام تبریک مدیرکل مرکز در کنار هدایایی به بانوان شاغل همچنین همسران و مادران همکاران اهدا گردید.
✴در این مراسم همچنین از معاون سابق فنی و مدیر سابق پشتیبانی که به افتخار بازنشستگی نائل شده اند، تقدیر بعمل آمد .

آدرس کوتاه :