جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

مراسم تکریم مدیران بازنشسته مرکز و تجلیل از برگزیدگان پانزدهمین جشنواره فناوری رسانه - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم تکریم مدیران بازنشسته مرکز و تجلیل از برگزیدگان پانزدهمین جشنواره فناوری رسانه

شناسه : 357282790

مراسم تکریم مدیران بازنشسته مرکز و تجلیل از برگزیدگان پانزدهمین جشنواره فناوری رسانه


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

طی مراسمی از مدیران بازنشسته صداوسیمای مرکز زنجان و همچنین  برترینهای مرکز در جشنواره فناوری رسانه تجلیل شد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان در این مراسم با تشکر از زحمات و خدمات صادقانه این بازنشسته گان ، نیروی انسانی با تجربه و کارآمد را عامل اصلی  پیشرفت و توسعه هر نهادی دانست.
آقای لطیفی با اشاره به ضرورت تکریم و پاسداشت بازنشستگان افزود: استفاده از تجربیات و مشارکت فکری نیروهای بازنشسته می تواند در برنامه های صدا و سیما راهگشا باشد.
وی گفت : صدا وسیمای مرکز زنجان در تلاش است با تهیه و تولید برنامه های شاد و بانشاط به حفظ مخاطبان فعلی وجذب مخاطبان جدید بپردازد.
مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان افزود: با عنایت به فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، امیدآفرینی و نمایش دستاوردهای نظام شکوهمند اسلامی از دیگر برنامه هایی است که در دستور کار رسانه استانی  قراردارد.
آقای لطیفی گفت: توجه به ظرفیتهای بومی و محلی فرهنگ و ادب و سنت زنجانیها از دیگر اولویتهای صداوسیمای مرکز زنجان در برنامه سازی ها است.
در این دیدار معاون اداری و مالی ، مدیران فرستنده های تلویزیونی و اف ام و آرشیو و کتابخانه و مسئول ایستگاه فرستنده رادیویی سهروردی مرکز که به تازگی به افتخاز بازنشستگی نائل شده اند ، هر یک طی سخنان کوتاهی به ارائه گزارش عملکرد خود در طول دوران مدیریت واحدهای متبوع پرداختند .
اجرای موسیقی زنده ، نمایش طنز ، اجرای مسابقه و در نهایت تجلیل و اهدای لوح تقدیر به این همکاران بازنشسته و همچنین برگزیدگان مرکز در جشنواره فناوری رسانه از دیگر بخشهای این مراسم بود .

آدرس کوتاه :