جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

مراسم اعزام دانش‌آموزان زنجانی به اردوهای راهیان نور برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم اعزام دانش‌آموزان زنجانی به اردوهای راهیان نور برگزار شد

شناسه : 339918275

مراسم اعزام دانش‌آموزان زنجانی به اردوهای راهیان نور برگزار شد


خبر/فرهنگی

خبر/فرهنگی

مراسم اعزام دانش‌آموزان به اردوهای راهیان نور با حضور جمعی از مسؤولان در زنجان برگزار شد.

مراسم اعزام دانش‌آموزان دختر زنجانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور، در هنرستان فنی شهید مطهری با حضور جمعی از مسؤولان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جمعی از مسؤولان سپاه ناحیه شهرستان زنجان و آموزش و پرورش همراه بود، 240 نفر از دانش‌آموزان دختر زنجانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان در این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: اعزام دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی به صورت مستمر در طول سال انجام می‌شود.

ابوالفضل طهماسبی با اشاره به اینکه هدف از اعزام کاروان‌های راهیان نور تشریح ارزش‌های دفاع مقدس برای نسل سوم و چهارم انقلاب است، تصریح کرد: این اردوها تاثیر بسزایی در آشنایی نسل‌های سوم و چهارم انقلاب اسلامی با فرهنگ و تفکر بسیجی دارد.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با بیان اینکه اعزام دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی انقلاب و نظام را در مقابل دشمنان بیمه می‌کند، گفت: این اردوها موجب ترویج فرهنگ شهادت و آشنایی با اسوه‌های تربیتی که همان شهیدان هستند، می‌شود.

طهماسبی با اشاره به اینکه از امروز نیز اعزام دانش‌آموزان زنجانی به اردوهای راهیان نور آغاز شده است، تصریح کرد: در مرحله نخست 240 نفر از دانش‌آموزان بسیجی دختر ناحیه 2 زنجان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه اعزام دانش‌آموزان در قالب 6 اتوبوس انجام می‌شود، اضافه کرد: دانش‌آموزان در این اردو از یادمان‌های دهلاویه، اروند کنار، شلمچه و هویزه بازدید می‌کنند.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با بیان اینکه اردوی مذکور به صورت چهار روزه انجام خواهد شد، تصریح کرد: در طول این اردو برنامه‌های فرهنگی مختلفی برای حاضران شامل بصیرت‌افزایی و عقیدتی اجرا می‌شود.

طهماسبی با بیان اینکه ثبت‌نام برادران بسیجی برای اعزام نیز در حال انجام است، گفت: طی چند روز آینده پس از پایان دانش‌آموزان دختر، اعزام دانش‌آموزان پسر انجام می‌شود.فارس

آدرس کوتاه :