جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

مدیر کل صداوسیمای استان در بازدید از دفاتر روزنامه ها و برخی خبرگزاری‌های زنجان بیان کرد : شهیدان راه اطلاع رسانی منادیان جایگاه و ارزش قلم هستند . - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیر کل صداوسیمای استان در بازدید از دفاتر روزنامه ها و برخی خبرگزاری‌های زنجان بیان کرد : شهیدان راه اطلاع رسانی منادیان جایگاه و ارزش قلم هستند .

شناسه : 360620103

مدیر کل صداوسیمای استان در بازدید از دفاتر روزنامه ها و برخی خبرگزاری‌های زنجان بیان کرد : شهیدان راه اطلاع رسانی منادیان جایگاه و ارزش قلم هستند .


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

مدیر کل صداوسیمای استان  در بازدید از دفاتر  روزنامه ها و برخی خبرگزاری‌های زنجان بیان کرد : شهیدان راه اطلاع رسانی منادیان جایگاه و ارزش قلم هستند

مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان بمناسبت روز خبرنگار با حضور در دفاتر خبرگزاریها، نشریات و روزنامه های استان ضمن دیدار جداگانه با مسئولین و فعالان اطلاع رسانی و تبریک روز خبرنگار بر ارزش و جایگاه مقدس اطلاع رسانی تاکید کرد.
🔹وی در دیدار با مدیران مسئول و سردبیران این خبرگزاریها با بیان اینکه قداست و ارزش قلم باید حفظ شود، گفت: با هوای نفس و سایر مسائل سیاسی، جناحی، حزبی، گروهی و دنیوی قداست و ارزش قلم از بین می رود.
🔹آقای لطیفی با بیان اینکه حوزه رسانه و اطلاع رسانی دارای جایگاه ویژه و خاصی است، اظهار کرد: حوزه هنر، اطلاع رسانی و تبلیغات، بسیار وسیع و گسترده‌ است که جذابیت‌های خاصی دارد ولی حوزه خبر به جهت ویژگی‌های منحصر بفرد، از برخی شاخص‌های دقت و ظرفیت برخوردار است که آن را از سایر حوزه ها متمایز می‌کند.
🔹وی با بیان اینکه در جامعه ما خبرنگاران خوب و متعهد زیادی وجود دارد، افزود: خبرنگاران واقعی خودشان اجازه ندهند کسانی که قداست  قلم را حفظ نمی کنند در این وادی باشند.
🔹رئیس رسانه استانی اظهار داشت: متأسفانه جایگاه خبر و اطلاع رسانی در ادارات و در بین برخی مسئولین شناخته شده نیست و نگاه غیر صحیح توسط برخی مدیران به حوزه رسانه وجود دارد و هر مسئولی که به ارزش و اهمیت کار خبری و اطلاع رسانی واقف باشد در زمینه اطلاع رسانی پیشقدم خواهد بود.
🔹وی با بیان اینکه  خبرنگار چشم تیزبین جامعه است، یادآور شد: مسئولین اگر وظایف خود را در قبال جامعه و مردم درست، صحیح و به موقع انجام دهند ، قطعا اصحاب رسانه و خبرنگاران را در کنار خود و در راستای مصالح استان و کشور خواهند دید .
🔹مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با بیان اینکه رسانه‌ها باید در جهت حفظ منافع ملی، انقلابی و بیان واقعیت‌ها حرکت کنند،  تاکید کرد: در این راستا  هیچگونه مسامحه و تعارفی با کسی نداریم  و از هیچ کس هم توصیه‌ای قبول نمی‌کنیم.
🔹آقای لطیفی با تاکید بر اینکه شفاف سازی عملکردها و  مسائل یکی از مهم‌ترین رویکردهای رسانه است، افزود:  کسانی که در مسیر انقلاب باشند باید مسیر شفافیت، پاکدستی، راست‌گویی، صادقامه و بدون رودروایسی با مردم صحبت کرده و حرکت کنند تا انقلاب عزیز ایران به انقلاب جهانی مهدی موعد(عج) وصل شود.
◀️ همچنین در این دیدارهای جداگانه مسئولین خبرگزاریهای استان گزارشی از عملکرد و رویکردهای مجموعه تابعه ارائه نمودند.

آدرس کوتاه :