جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

مدیرکل صداوسیما عنوان کرد : برنامه ریزی گسترده صداوسیمای مرکز زنجان برای پاسداشت چهل سالگی حماسه جاوید دفاع مقدس - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل صداوسیما عنوان کرد : برنامه ریزی گسترده صداوسیمای مرکز زنجان برای پاسداشت چهل سالگی حماسه جاوید دفاع مقدس

شناسه : 370349135

مدیرکل صداوسیما عنوان کرد : برنامه ریزی گسترده صداوسیمای مرکز زنجان برای پاسداشت چهل سالگی حماسه جاوید دفاع مقدسمدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان با بیان این مطلب که حماسه مقاومت هشت ساله ملت قهرمان ایران، همواره یادآور فداکاری نستوهانه دلاور مردانی است که با تقدیم خون پاکشان مظلومانه و غریبانه از سرحدات ایمان و غیرت پاسداری نمودند افزود:
همزمان با چلمین سالگرد ایام دفاع مقدس رسانه استانی برنامه ریزی گسترده ای را برای پاسداشت رشادتهای رزمندگان غیور اسلام در هشت سال دفاع مقدس انجام داده و برنامه های متنوعی در حوزه های صدا ، سیما و خبر تولید ، تأمین و آماده پخش کرده است .
آقای لطیفی افزود: معاونت سیما در ویژه برنامه زنده دریادلان در دکور ویژه ای که امسال تدارک دیده شده است از ساعت20 و چهل و پنج دقیقه با حضور میهمانان از اقشار مختلف از جمله فرماندهان نظامی و انتظامی استان فرماندهان و رزمندگان دلاور زنجانی در هشت سال دفاع مقدس، سنگسازان بی سنگر و ....  خاطرات روزهای مقاومت در دوران دفاع مقدس را بازخوانی می کند .
وی به دیگر برنامه های سیما اشاره نموده و گفت : مجموعه مستند «نشانه ها » با موضوع مادران شهدا ، برنامه « طلیعه عشق» با موضوع معرفی شهدا از هر قشر در کنار اختصاص کامل برنامه های روتین زنجانا سلام، خانواده، اتل متل (ویژه کودک) و تلاش نیروهای مسلح در مقابله با بیماری کووید19 و سایر برنامه های روتین و همچنین تأمین برنامه های مختلف من جمله فیلم های سینمایی حوزه دفاع مقدس از جمله اقدامات شبکه استانی اشراق برای این ایام است. 
مدیرکل مرکز در خصوص برنامه های شبکه های استانی صدا گفت: رادیو استانی زنجان هم طبق برنامه ریزی صورت گرفته در ویژه برنامه های « مقاومت حماسه سی» هر روز از ساعت 16:45 و برنامه(هشت)  از ساعت 18:50 به باز خوانی رویدادهای پر فراز و نشیب روزهای حماسه و ایثار می پردازد.
آقای لطیفی افزود: در یادمان حماسه دفاع غیورانه ، 58 سردار در استان زنجان نام خود را ثبت نمودند که در فاز نخست، نمایش رادیویی30 سردار از این فرماندهان نام آور در قالب نمایشی یاد خواهد کرد و بزودی در فاز دوم مابقی سرداران نیز به این مجموعه اضافه خواهند شد . 
وی به دیگر برنامه های رادیو نیز اشاره کرده و اظهار داشت : مسابقه تلفنی پلاک، گلگشت موسیقی(ویژه نواها و سرودهای دوران دفاع مقدس)، یاشاییش، گلبرگ، شریعت یولی و سایر برنامه های روتین و تامینی هم به هفته دفاع مقدس اختصاص دارد .
وی اضافه کرد: رادیو نمای مرکز نیز با انتشار 150 اسلاید به تعداد بیش از 900 بار انتشار ازتصاویر مناسبتی هفته دفاع مقدس ، صفحه رادیو نما را به تصاویر ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس مزین خواهدکرد.
رئیس رسانه استانی اظهار داشت: معاونت اطلاعات و اخبار هم با پیش بینی تولید و پخش بیش از 210 عنوان گزارش، خبر مکتوب، تفسیر رادیو تلویزیونی و گفتگوی ویژه بمدت بیش از 510 دقیقه در هفته دفاع مقدس همراه مخاطبان  بخش های خبری خواهد بود.
 همچنین معاونت فضای مجازی مرکز هم همگام با تولید و انتشار66 عنوان آیتم درقالب پوستر، متن و عکس، اینفوگرافی و پادکست، متن و عکس، همچنین راه اندازی صفحه ویژه دفاع مقدس در سایت مرکز به این مناسبت ویژه پرداخت خواهد کرد .
آقای لطیفی تصریح کرد؛ در مجموع تلاش می شود در چهلمین سالگرد دفاع مقدس در قالب برنامه های متنوع و جذاب، گوشه هایی از دلاورمردی های شهداء و ایثارگران نیروهای مسلح و بسیج مردمی درقاب تصویر و امواج، یادآور ایثار بی بدیل شهدا و آزادمردان این مرز و بوم و نماد غیرت و شجاعت ملت قهرمان ایران باشد .
آدرس کوتاه :