جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

مدیرکل صداوسیما در دیدار با خانواده میترا کوچولو عنوان کرد : کمک میلیاردی مردم زنجان به میترا، الگوی ناب خیرخواهی و نوعدوستی است . - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل صداوسیما در دیدار با خانواده میترا کوچولو عنوان کرد : کمک میلیاردی مردم زنجان به میترا، الگوی ناب خیرخواهی و نوعدوستی است .

شناسه : 367202427

مدیرکل صداوسیما در دیدار با خانواده میترا کوچولو عنوان کرد : کمک میلیاردی مردم زنجان به میترا، الگوی ناب خیرخواهی و نوعدوستی است . 

مدیرکل صداوسیما در دیدار با خانواده میترا کوچولو عنوان کرد : کمک میلیاردی مردم زنجان به میترا،  الگوی ناب خیرخواهی و نوعدوستی است .

میترا بیگدلی دختر چهارساله خدابنده‌ای که مبتلا به بیماری همانژیوم کاورنوس (تومورهای غیر سرطانی رگ های خونی) است با پخش گزارش تهیه شده توسط صدا و سیمای مرکز زنجان به «میترا کوچولو» معروف شد و پدرش با توجه به هزینه سنگین درمان وی در خارج از کشور، از جامعه خیرین درخواست همراهی و کمک کرد.

امروز خانواده میترا کوچولو با حضور در صداوسیمای مرکز زنجان با مدیرکل مرکز دیدار کردند.

مدیرکل مرکز در این دیدار اظهار کرد: زنجان دیار کریمان و شهر خیریه هاست و شاهدیم که هزینه‌های درمان میترا را ظرف چند روز پرداخت کردند و این نشان می‌دهد وقتی کار را مردم عهده‌دار می‌شوند سریعا به نتیجه مطلوب می‌رسد.

وی با بیان اینکه بهترین نقش‌ها را مردم ایفا می‌کنند، گفت: صداوسیمای مرکز زنجان در مسیر کاهش آلام خانواده هایی که بیماران خاص دارند همواره پیشقدم بوده و امروز هم خوشحالیم که با رسانه ای شدن بیماری میترا، کل هزینه‌های این بیمار با راه افتادن یک پویش مردمی جمع آوری شد.

اکبر بیگدلی پدر میترا هم با تقدیر از اقدام خداپسندانه صداو سیمای مرکز زنجان گفت: بعد از رسانه ای شدن مشکل میترا بیگدلی شاهد موج گسترده بازنشر این گزارش تلویزیونی در فضای مجازی بودیم که تنها ۷۲ ساعت بعد از آن هزینه حدود یک میلیارد تومانی کمک به درمان میترا تامین شد.

 

آدرس کوتاه :