رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

مدیرکل صداوسیما به همراه برخی از معاونین در سفری یک روزه از شهرستانهای خدابنده و سلطانیه حضور یافت . - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل صداوسیما به همراه برخی از معاونین در سفری یک روزه از شهرستانهای خدابنده و سلطانیه حضور یافت .

شناسه : 359104961

مدیرکل صداوسیما به همراه برخی از معاونین در سفری یک روزه از شهرستانهای خدابنده و سلطانیه حضور یافت .


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز


◀ ارائه برنامه های راهبردی برای تعاملات بین دستگاه های مختلف با صدا وسیما و تلاش برای افزایش ضریب پوشش شبکه دیجیتال در مناطق مختلف و دیدار با ائمه جمعه از مهمترن اهداف سفر مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان به شهرستان های خدابنده و سلطانیه بود.
??آقای لطیفی در نشست با ائمه جمعه مناطق مختلف شهرستان خدابنده گفت: صداوسیمای مرکز زنجان تلاش دارد با ارئه برنامه های متنوع در حوزه های مختلف مردم را با آداب و روسوم شهرستان ها و ظرفیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی آنها آشنا کند.
??وی افزود:صداوسیمای مرکز زنجان در پیشبرد اهداف خود تمام تلاش را به کار گرفته و ماحصل همین تلاش قرار گرفتن شبکه اشراق در جمع 3 شبکه پر بیننده مراکز در ایام نوروز بود.
??مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان به زیر ساخت های صداوسیما در شهرستان های استان اشاره کرد و افزود: قصد داریم با تعامل بین دستگاه ها ضریب پوشش شبکه دیجیتال را در استان به 100 درصد برسانیم.
??حجت الاسلام موسوی امام جمعه قیدار هم که میزبان این نشست بود با تقدیر و تشکر از تلاشگران رسانه ملی و شبکه اشراق گفت: مردم شهرستان خدابنده همواره مخاطب برنامه های شبکه اشراق هستند که این نشان از پویایی و محتوای غنی این برنامه ها دارد.
??ائمه جمعه، نوربهار، سجاس، گرماب و زرین رود نیز با بیان اینکه برنامه های صداوسیما در شهرستان خدابنده مخاطب فراوانی دارد خواستار افزایش ضریب پوشش دیجیتال در روستاهای این شهرستان شدند .
بیگدلی سرپرست فرمانداری قیدار هم در نشست با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان به ظرفیت های اقتصادی ، فرهنگی و کشاورزی خدابنده اشاره کرد و گفت: صداوسیمای مرکز زنجان با برنامه های خود توانسته نقش موثری در پیشبرد اهداف شهرستان داشته باشد.
??مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان نیز اعلام کرد: رسانه ملی آمادگی کامل برای انعکاس پیشرف و توسعه هر منطقه به ویژِه در مسیر رونق تولید دارد.
◀ در نشست مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان با اعضای شورای شهر و شهردار قیدار بر راه اندازی دفتر خبری خدابنده و تجهیز آن تاکید شد.
??اعضای شورای شهر و شهردار قیدار نیز ضمن تقدیر از تلاشگران رسانه ملی در شبکه اشراق اعلام کردند این اعضا برای تعاملات بیشتر جهت تولید برنامه های مختلف از این شهرستان آمادگی کامل دارد.
✳ سلطانیه ، با گذرگاه های تاریخی اش دومین مقصد سفر مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان بود.
??آقای لطیفی بازدیدی از اماکن تاریخی این شهر داشت و اعلام کرد : تاکنون برنامه های مختلفی اعم از مستند، تله فیلم و گزارش های خبری از این اماکن تهیه و پخش شده است که این نشان از توجه رسانه ملی به تاریخ ایران اسلامی دارد.
??مستقر نبودن برخی ادارت در شهرستان سلطانیه و توجه نشدن به مبلمان شهری این شهرستان از جمله مباحث مطرح شده در جلسه مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان با امام جمعه سلطانیه و اعضای شورای شهر بود.
??حجت الاسلام حسینی نسب با اشاره به اینکه صداوسیما با برنامه های خود توانسته مشکلات زیادی را در جامعه حل کند ، خواستار پیگیری مشکلات شهرستان سلطانیه توسط صداوسیمای مرکز زنجان شد.
??اعضای شورای شهر سلطانیه نیز نسبت به رفع مشکلات دفتر خبری این شهرستان اعلام آمادگی کردند.✔

??روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان??
??️ @iribzanjan    کانال رسمی مرکز
??️ @zanjaniribnews  کانال خبرگزاری
??️ @zanjanirib_pr162  ارتباط با روابط عمومی

آدرس کوتاه :