جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

مدیرکل صداوسیما به همراه برخی از معاونین در سفری یک روزه از شهرستانهای خدابنده و سلطانیه حضور یافت . - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل صداوسیما به همراه برخی از معاونین در سفری یک روزه از شهرستانهای خدابنده و سلطانیه حضور یافت .

شناسه : 359104961

مدیرکل صداوسیما به همراه برخی از معاونین در سفری یک روزه از شهرستانهای خدابنده و سلطانیه حضور یافت .


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز


◀ ارائه برنامه های راهبردی برای تعاملات بین دستگاه های مختلف با صدا وسیما و تلاش برای افزایش ضریب پوشش شبکه دیجیتال در مناطق مختلف و دیدار با ائمه جمعه از مهمترن اهداف سفر مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان به شهرستان های خدابنده و سلطانیه بود.
🔹آقای لطیفی در نشست با ائمه جمعه مناطق مختلف شهرستان خدابنده گفت: صداوسیمای مرکز زنجان تلاش دارد با ارئه برنامه های متنوع در حوزه های مختلف مردم را با آداب و روسوم شهرستان ها و ظرفیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی آنها آشنا کند.
🔹وی افزود:صداوسیمای مرکز زنجان در پیشبرد اهداف خود تمام تلاش را به کار گرفته و ماحصل همین تلاش قرار گرفتن شبکه اشراق در جمع 3 شبکه پر بیننده مراکز در ایام نوروز بود.
🔹مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان به زیر ساخت های صداوسیما در شهرستان های استان اشاره کرد و افزود: قصد داریم با تعامل بین دستگاه ها ضریب پوشش شبکه دیجیتال را در استان به 100 درصد برسانیم.
🔸حجت الاسلام موسوی امام جمعه قیدار هم که میزبان این نشست بود با تقدیر و تشکر از تلاشگران رسانه ملی و شبکه اشراق گفت: مردم شهرستان خدابنده همواره مخاطب برنامه های شبکه اشراق هستند که این نشان از پویایی و محتوای غنی این برنامه ها دارد.
🔸ائمه جمعه، نوربهار، سجاس، گرماب و زرین رود نیز با بیان اینکه برنامه های صداوسیما در شهرستان خدابنده مخاطب فراوانی دارد خواستار افزایش ضریب پوشش دیجیتال در روستاهای این شهرستان شدند .
بیگدلی سرپرست فرمانداری قیدار هم در نشست با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان به ظرفیت های اقتصادی ، فرهنگی و کشاورزی خدابنده اشاره کرد و گفت: صداوسیمای مرکز زنجان با برنامه های خود توانسته نقش موثری در پیشبرد اهداف شهرستان داشته باشد.
🔹مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان نیز اعلام کرد: رسانه ملی آمادگی کامل برای انعکاس پیشرف و توسعه هر منطقه به ویژِه در مسیر رونق تولید دارد.
◀ در نشست مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان با اعضای شورای شهر و شهردار قیدار بر راه اندازی دفتر خبری خدابنده و تجهیز آن تاکید شد.
🔸اعضای شورای شهر و شهردار قیدار نیز ضمن تقدیر از تلاشگران رسانه ملی در شبکه اشراق اعلام کردند این اعضا برای تعاملات بیشتر جهت تولید برنامه های مختلف از این شهرستان آمادگی کامل دارد.
✳ سلطانیه ، با گذرگاه های تاریخی اش دومین مقصد سفر مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان بود.
🔹آقای لطیفی بازدیدی از اماکن تاریخی این شهر داشت و اعلام کرد : تاکنون برنامه های مختلفی اعم از مستند، تله فیلم و گزارش های خبری از این اماکن تهیه و پخش شده است که این نشان از توجه رسانه ملی به تاریخ ایران اسلامی دارد.
🔸مستقر نبودن برخی ادارت در شهرستان سلطانیه و توجه نشدن به مبلمان شهری این شهرستان از جمله مباحث مطرح شده در جلسه مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان با امام جمعه سلطانیه و اعضای شورای شهر بود.
🔸حجت الاسلام حسینی نسب با اشاره به اینکه صداوسیما با برنامه های خود توانسته مشکلات زیادی را در جامعه حل کند ، خواستار پیگیری مشکلات شهرستان سلطانیه توسط صداوسیمای مرکز زنجان شد.
🔸اعضای شورای شهر سلطانیه نیز نسبت به رفع مشکلات دفتر خبری این شهرستان اعلام آمادگی کردند.✔

🔵روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان🔵
🆔️ @iribzanjan    کانال رسمی مرکز
🆔️ @zanjaniribnews  کانال خبرگزاری
🆔️ @zanjanirib_pr162  ارتباط با روابط عمومی

آدرس کوتاه :