جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

مدیرکل صداوسیما از نگارش نهایی فیلنامه سریال فاخر زندگینامه شهید دکتر مجید شهریاری خبر داد - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل صداوسیما از نگارش نهایی فیلنامه سریال فاخر زندگینامه شهید دکتر مجید شهریاری خبر داد

شناسه : 358437626

مدیرکل صداوسیما از نگارش نهایی فیلنامه سریال فاخر زندگینامه شهید دکتر مجید شهریاری خبر داد


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

همزمان با خجسته میلاد باسعادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام(ص)، حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت مقام مادر، مدیرکل و تنی چند از اعضاء شورای مدیران مرکز با خانواده های شهید راه علم دکتر مجید شهریاری و شهید مدافع حرم مرادخانی دیدار کردند .

مدیرکل مرکز در جمع خانواده شهید شهریاری، این شهید بزرگوار را نمونه کاملی از علم ، تعهد و تخصص دانست و گفت : امتداد حرکت علمی کشور در مسیر انرژی صلح آمیز هسته ای مرهون تلاش و ایثار ایشان است .
🔹وی با تاکید بر معرفی زندگی و ابعاد شخصیتی این شهید بزرگوار به آحاد جامعه افزود: چندین گزارش فاخر خبری و کلیپی با عنوان مجید فرزند ایران درشبکه اشراق تولید و از شبکه های مختلف رسانه ملی پخش شده است.
🔹آقای لطیفی با اعلام اینکه تولید سریالی با موضوع زندگینامه شهید شهریاری در دستور کار شبکه استانی قرار دارد ، گفت: فیلنامه این سریال در حال نگارش می باشد و در این رابطه جلسات متعددی با مقامات استانی و سازمان انرژی اتمی برگزار شده و به جدیت در حال اقدام می باشد .
🔹در این دیدارخانواده شهید شهریاری ضمن اعلام آمادگی برای همکاری در تولید سریال و سایر برنامه های در خصوص با دکتر شهریاری و شناساندن ابعاد مختلف شخصیتی این شهید بزرگوار ، از توجه رسانه استانی به فرهنگ ایثار و شهادت تشکر کردند.
🔸در ادامه مدیرکل با حضور در منزل شهید مرادخانی با خانواده این شهید مدافع حریم ولایت دیدار نمودند.
🔸مدیرکل مرکز ضمن ادای احترام به مقام والای شهیدان مدافع حرم، این شهدا را الگوی کاملی برای تمام نسلها بیان کرد.
🔸وی از صبر و صلابت همسر و فرزندان شهید بعنوان اسوه حسنه نام برد و افزود: حفظ آثار و تبیین زندگانی این شهید که نمونه ای ازخیل عاشقان مدافع حرم است وظیفه خطیری بر دوش رسانه ملی است و امیدواریم با دعای خیر خانواده ای معظم شهدا بتوانیم این رسالت مقدس را بخوبی به مرحله انجام برسانیم.

آدرس کوتاه :