جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان به مناسبت فرا رسیدن روز درختکاری با حضور در نهالستان اداره کل منابع طبیعی استان از بخشهای مختلف این مجموعه بزرگ بازدید کرد. - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان به مناسبت فرا رسیدن روز درختکاری با حضور در نهالستان اداره کل منابع طبیعی استان از بخشهای مختلف این مجموعه بزرگ بازدید کرد.

شناسه : 358677340

مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان به مناسبت فرا رسیدن روز درختکاری با حضور در نهالستان اداره کل منابع طبیعی استان از بخشهای مختلف این مجموعه بزرگ بازدید کرد.


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

آقای لطیفی در این بازدید به نقش رسانه در راستای حفظ منابع طبیعی تاکید کرد و گفت: رسانه تاثیرگذارترین منبع برای حفظ و نگهداری از این منابع الهی است.

🔹وی با اشاره به نقش رسانه در حفظ منابع عظیم الهی گفت: رسانه استانی نیز هم پای منابع طبیعی و محیط زیست همواره در تلاش است تا نقشی تاثیر گذار در حفظ این نعمت خدادادی داشته باشد.
🔹مدیرکل صداوسیمای استان افزود: واحد خبر، سیما و رادیو در طول سال برای فرهنگ سازی در راستای این مهم برنامه‌های متنوع تولید و پخش می‌کنند.
🔹آقای لطیفی با تاکید به این که کودکان بهترین قشر برای دریافت و انتقال مفاهیم اجتماعی و فرهنگی در جامعه هستند گفت: باید از ظرفیت برنامه‌های کودک نیز بیش از پیش استفاده کنیم.
🔹وی افزود: مشارکت بین صداو سیما‌ی مرکز زنجان با منابع طبیعی و دیگر سازمان‌ها و ارگان‌ها می‌تواند در راستای حل مشکلات جامعه و مذردم موثر باشد.
🔹رئیس رسانه استانی تاکید کرد : منابع طبیعی با تشکیل اتاق فکری می‌تواند از پتانسیل افراد با تجربه این مرکز استفاده کند و نباید صرفا به روز درختکاری بسنده شود.
🔹آقای لطیفی در ادامه اظهار داشت : صدا و سیمای مرکز زنجان در ایام تعطیلات نوروزی در خصوص پیشگیری از آتش سوزی در طبیعت و جنگل‌ها نیز برنامه‌های متعدد و متنوعی را پخش خواهد کرد.

آدرس کوتاه :