حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۳ فروردین ۱۳۹۸

مدیرکل صداوسیمای استان در دیدار با اعضای ستاد یادواره شهدای شهرستان ابهر بر پوشش کامل این یادواره تأکید کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل صداوسیمای استان در دیدار با اعضای ستاد یادواره شهدای شهرستان ابهر بر پوشش کامل این یادواره تأکید کرد

شناسه : 354030716

خبر رویدا مرکز

اعضای ستاد یادواره شهدای شهرستان ابهر به همراه امام جمعه این شهرستان با مدیرکل صداوسیمای استان دیدار کردند .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در این جلسه با تسلیت سالروز شهادت حضرت امام موسی کاظم (ع)گفت : در شرایط کنونی  بهترین و جریان سازترین فرهنگ برای نجات جامعه از هجمه های رنگارنگ و فریبنده دشمنان ، فرهنگ ایثار و شهات است.
آقای صفری افزود : هجمه های دشمنان علیه این تفکر و فرهنگ متعالی روز به روز شدت بیشتری دارد و این وظیفه فعالان فرهنگی را سنگین تر می کند.
وی راهکار مقابله با این هجمه ها را تقویت ارتباط با نسل های سوم و چهارم انقلاب دانست و گفت :  جبهه کفر و استکبار تلاش می کنند با ناکارآمد نشان دادن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، نا امیدی را در بین مردم به ویژه نسل جوان افزایش دهند.
مدیرکل  مرکز زنجان ایجاد امید در جامعه و تقویت اعتماد بین مردم و مسئولین را مهمترین وظیفه رسانه ملی معرفی کرد.
آقای صفری با تاکید بر اینکه یادواره شهدای ابهر امسال نیز پوشش تلویزیونی خواهد داشت افزود : مشارکت دادن نوجوانان و جوانان در یادواره شهدا تاثیر تبلیغی بسیار خوبی دارد.
امام جمعه ابهر هم در این جلسه با بیان اینکه صدا و سیمای مرکز زنجان همواره درحوزه اطلاع رسانی صادقانه فعالیت کرده است گفت : رویکرد انقلابی و جهادی در این ارگان مهم چشمگیر است.
حجت الاسلام رحیمی به برگزاری یادواره شهدای شهرستان ابهر در اردیبهشت ماه امسال اشاره کرد و گفت : انتظار می رود در این یادواره حرف های خانواده شهدا و بایدها و نبایدهای انقلاب ثبت و ضبط و در نهایت تبدیل به کتاب شود.
وی با تاکید بر اینکه خانواده معظم شهدا بزرگترین سرمایه های کشور هستند افزود : صدا و سیمای مرکز زنجان در یادوار های قبلی با نهایت توان اطلاع رسانی کرده است که از این بابت قدردان زحمات کارکنان مرکز زنجان هستیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هم در این جلسه با اعلام اینکه شهرستان ابهر 400 شهید دفاع مقدس ، 835 جانباز و 95 آزاده دارد گفت : برگزاری یادواره شهدا فرصتی مغتنم برای معرفی فرهنگ ناب ایثار و شهادت است.
کاظمی از تولید و پخش برنامه پلاک در صدا و سیمای مرکز زنجان قدردانی کرد و گفت : این برنامه با معرفی شهدای استان ، گامی موثر در راستای معرفی ابعاد شخصیتی و وصایای شهدای استان برداشته است.
وی همچنین از وجود 160 سند مربوط به شهدای استان خبر داد و گفت : این اسناد می تواند در تهیه و تولید برنامه های متعدد کارساز باشد.
در ادامه تعدادی از اعضای جلسه نیز دیدگاه های خود را در خصوص نحوه برگزاری و پرداخت رسانه ای یادواره شهدای ابهر ر مطرح کردند.

آدرس کوتاه :