سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای زنجان با حضور در صداوسیما با مدیرکل مرکز دیدار و گفتگو کرد. - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای زنجان با حضور در صداوسیما با مدیرکل مرکز دیدار و گفتگو کرد.

شناسه : 360922969

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای زنجان با حضور در صداوسیما با مدیرکل مرکز دیدار و گفتگو کرد.


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در دیدار با مدیرکل صدا و سیما عنوان کرد : امسال به یمن اطلاع رسانی صدا و سیما وضعیت مطلوبی در مصرف برق در ایام پیک مصرف را داشتیم.

مدیرکل صداوسیما در این دیدار با اشاره به میانگین بالای مصرف انرژی در کشور گفت:پذيرش الگوي بهينه مصرف انرژي وكاهش مقاومت هاي اجتماعي در پذيرش الگوي مصرف بين خانواده ها، مستلزم همکاری بیش از پیش  تولید و توزیع کنندگان انرژی با رسانه ها است.
🔹آقای لطیفی افزود: رسانه ملی با توجه به انتقال محتواي فرهنگي تلاش دارد با نهادينه كردن فرهنگ صحيح الگوي مصرف در زمينه هاي مختلف و ارائه و معرفي روشهاي مناسب استفاده از منابع مختلف آب، گاز، برق، محيط زيست و ... در قالبهاي مختلف همچون نماآهنگ، انيميشن و برنامه های خبری، آگاهي عمومي را درخصوص اهمیت منابع انرژی افزایش دهد.
🔹وی تولید کارهای نمایشی برای این موضوع را تاثیر گذار عنوان کرد و اظهار داشت امروز اثرگذاری کارهای نمایشی مثل تله فیلم و سریال با توجه به استقبال خوب مخاطبان بسیار بالاست و صدا و سیمای استان آمادگی دارد تا با مشارکت شرکت برق در این عرصه کارهای خوبی را تولید و پخش نماید .
🔸مدیرعامل توزیع نیروی برق استان هم با اشاره وضعیت مطلوب مصرف برق در ماه های پیک مصرف انرژی در استان ، این موضوع را مرهون اطلاع رسانی و آگاه سازی رسانه استانی دانست و افزود : ما امسال در ایام اوج مصرف برق مشکلی از لحاظ کمیت نداشته و بدون کمترین قطعی برق این ایام را سپری کردیم .
🔸اقای علیزاده با اشاره به وضعیت مطلوب و پایدار استان از منظر زیرساختهای تولید و توزیع برق گفت : در برنامه ریزی های آتی به دنبال ارتقای کیفی خدمات ارائه شده به مردم هستیم .
🔸وی با بیان اینکه بیشترین مصرف برق در بخش انرژی است اظهار داشت : بخش صنعت استان ۳۷ درصد و بخش کشاورزی نیز ۲۱ درصد مصرف انرژی برق در استان را به خود اختصاص داده اند .
◀️ در پایان این دیدار با اهدای لوح تقدیر به مدیرکل و معاونین تولیدی و برنامه ریزی مرکز از همکاری های تنگاتنگ رسانه استانی با شرکت برق قدردانی به عمل آمد .

آدرس کوتاه :