جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

مدارس نیمه تمام ابهر نیازمند اعتبار هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

مدارس نیمه تمام ابهر نیازمند اعتبار هستند

شناسه : 269001955

مدارس نیمه تمام ابهر نیازمند اعتبار هستند


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان ابهر با اشاره به فرسودگی 35 درصد از مدارس این شهرستان، گفت: مدارس و پروژه های نیمه تمام شهرستان ابهر برای تکمیل نیازمند اعتبار هستند.

حسین صالحی در مراسم کلنگ زنی مدرسه خیرساز روستای ازناب با اشاره به کمک نیکوکاران شهرستان برای ساخت این مدرسه، اظهار کرد: خیرین مدرسه ساز شهرستان و انجمن خیرین منطقه با بیش از 2 میلیارد ریال برای ساخت این مدرسه سرمایه گذاری می کنند.
وی به بهره مندی خیرین مدرسه ساز از خیر دنیا و آخرت اشاره کرد و افزود: امید است با تربیت دانش آموزانی عالم و صالح در این مدرسه شاهد آبادانی منطقه توسط خدمات علمی آنها باشیم و نیکوکاران منطقه ثمره سرمایه گذاری ارزشمند خود را ببینند.
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز ابهر تصریح کرد: همه افراد علاقه مند به ماندگاری و کمال هستند و قدم نهادن در راه توسعه و ارتقای فضاهای آموزشی یکی از راه های جاودانه شدن افراد است و خیرین مدرسه ساز به خوبی این حد از کمال را درک می کنند.
وی با اشاره به فعالیت های هفت ماهه مجمع خیرین مدرسه ساز و تاثیر آن در تجهیز و توسعه فضاهای آموزشی شهرستان ابهر، ابراز کرد: دیوار کشی مدارس روستاهای ارهان و پیرسقا تکمیل شده و در هفته اول مرداد حصار کشی مدرسه روستای گلن گرز تکمیل و 6 هزار جلد کتاب توسط مجمع خیرین مدرسه ساز ابهر از شهریور توزیع می شود.
صالحی با اشاره به مشکلات موجود در فضاهای آموزشی شهرستان یادآور شد: در حالی که 35 درصد از مدارس شهرستان فرسوده هستند، نبود اعتبار کافی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام مدرسه سازی یکی از مهمترین دغدغه های آموزش و پرورش شهرستان ابهر است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر نیز با ارزشمند شمردن اقدام نیکوکاران روستای ازناب، افزود: روحیه تعاون و انفاق در شهرستان ابهر بسیار افزایش یافته که دلیل آن جلب اعتماد مردم توسط مجمع خیرین مدرسه ساز و آموزش و پرورش است.
علی رضایی با اشاره به معنویت موجود در کار مدرسه سازی خاطر نشان کرد: این کار از برترین عبادت ها نزد خداوند بوده و لازم است این گونه اقدامات خیرخواهانه تداوم داشته باشد.
وی ابراز کرد: پیشرفت هر منطقه در گروی رشد علمی هر منطقه است و مدرسه سازان به طور مستقیم در پیشرفت و آبادانی منطقه سهیم هستند.
معاون فرماندار شهرستان ابهر نیز در این مراسم، نخستین کلنگ این مدرسه را در محوطه آموزشگاه تخریبی شهید شیخی روستای ازناب به زمین زد.ایرنا

آدرس کوتاه :