جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

محمد حاجی ابوالقاسم دولابی - نمایش محتوای صدا

 

 

محمد حاجی ابوالقاسم دولابی

محمد حاجی ابوالقاسم دولابی


Loading the player...

این برنامه به معرفی محمد حاجی ابوالقاسم دولابی، کاندیدای خبرگان رهبری می پردازد.

حجه الاسلام و المسلمین محمد حاج ابوالقاسم دولابی متولد 1354 در مشهد مقدس .

ایشان در خانواده ای روحانی متولد و از 13 سالگی وارد حوزه علمیه قم شدند و هم اکنون دارای مدرک سطح چهار حوزه ، دکترای علوم قرآن و حدیث و حافظ قرآن کریم می باشد .

از سوابق علمی ایشان می توان به کسب فیض از محضر اساتید معظمی همچون حضرات آیات عظام تبریزی ، فاضل لنکرانی ، وحید خراسانی  و شبیری زنجانی  25 سال تدریس در مقدمات سطوح عالیه و خارج حوزه علمیه قم ، 15 سال فعالیت آموزشی و تبلیغی در دانشگاههای مختلف کشور ،تالیف ده ها مقاله ی فقهی ،اصولی ،قرآنی و حدیثی و کتب تفسیر و علوم قرآن کریم اشاره کرد. ایشان هم اکنون عضو مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، عضو شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور، مدیر مرکز تخصصی فقه نظام، و مدیر مدرسه  علمیه مشکات قم هستند.

فعالیت های تبلیغی و رسانه ای: بیش از هفتاد سفر به کشورهای مختلف جهت تبلیغ دین مبین اسلام و مکتب تشیع، اجرای حدود 2000 برنامه کارشناسی در شبکه های ملی و بین المللی از جمله تفسیر قرآن قبل از تلاوت ترتیل در ماه مبارک رمضان از حرم مطهر حضرت معصومه(س) نشانه های ملی و رتبه های بین المللی: دریافت نشان فرهنگ و هنر از ریاست جمهوری در سال 90، حکم خادم القرآن از ریاست جمهوری در سال 80، و کسب هفت رتبه بین المللی در مسابقات قرآن کریم

تاریخ تولید: 1394

تهیه کننده: زینب مقدم

گوینده: سعید اطاعتی

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.