جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

محمد حاجی ابوالقاسم دولابی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

محمد حاجی ابوالقاسم دولابی

محمد حاجی ابوالقاسم دولابی


Loading the player...

 " با خبرگان " تولید سیمای مرکز زنجان است.

این برنامه به معرفی محمد حاجی ابوالقاسم دولابی، کاندیدای خبرگان رهبری می پردازد.

حجه الاسلام و المسلمین محمد حاج ابوالقاسم دولابی متولد 1354 در مشهد مقدس .

ایشان در خانواده ای روحانی متولد و از 13 سالگی وارد حوزه علمیه قم شدند و هم اکنون دارای مدرک سطح چهار حوزه ، دکترای علوم قرآن و حدیث و حافظ قرآن کریم می باشد .

از سوابق علمی ایشان می توان به کسب فیض از محضر اساتید معظمی همچون حضرات آیات عظام تبریزی ، فاضل لنکرانی ، وحید خراسانی  و شبیری زنجانی  25 سال تدریس در مقدمات سطوح عالیه و خارج حوزه علمیه قم ، 15 سال فعالیت آموزشی و تبلیغی در دانشگاههای مختلف کشور ،تالیف ده ها مقاله ی فقهی ،اصولی ،قرآنی و حدیثی و کتب تفسیر و علوم قرآن کریم اشاره کرد. ایشان هم اکنون عضو مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، عضو شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور، مدیر مرکز تخصصی فقه نظام، و مدیر مدرسه  علمیه مشکات قم هستند.

فعالیت های تبلیغی و رسانه ای: بیش از هفتاد سفر به کشورهای مختلف جهت تبلیغ دین مبین اسلام و مکتب تشیع، اجرای حدود 2000 برنامه کارشناسی در شبکه های ملی و بین المللی از جمله تفسیر قرآن قبل از تلاوت ترتیل در ماه مبارک رمضان از حرم مطهر حضرت معصومه(س) نشانه های ملی و رتبه های بین المللی: دریافت نشان فرهنگ و هنر از ریاست جمهوری در سال 90، حکم خادم القرآن از ریاست جمهوری در سال 80، و کسب هفت رتبه بین المللی در مسابقات قرآن کریم

سال تولید: 1394

تهیه کننده: رضا ستاری پور

کارگردان: مسعود عابدی

طراح دکور : علی بهمنیار

دستیار تهیه : حسین نجفی

تصویربردار: حمیدرضا پارسه

صدابرداران: حسن دهقانپور - علی بهرامیان

تدوین گر: پریسا عبداللهی

نریتور: فرید خطیبی نژاد

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (6 آرا)
The average rating is 3.1666666666666665 stars out of 5.