جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

محدودیت های ترافیکی طرح « گذر نوروز2 » در زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی طرح « گذر نوروز2 » در زنجان

شناسه : 227645359

محدودیت های ترافیکی طرح « گذر نوروز2 » در زنجان


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

محدودیت های ترافیکی برای اجرای طرح « گذر نوروز2 » از 9 تا 11 فروردین سال جاری در شهر زنجان مشخص شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری زنجان با اعلام این خبر گفت: طرح «گذر نوروز2» از ساعت یک بامداد روز دوشنبه/ 9 فروردین/ آغاز می شود و تا ساعت 24 روز چهارشنبه /11 فروردین/ ادامه دارد.
سمانه شاددل با بیان اینکه در این مدت خودروها می توانند به صورت دو طرفه از خیابان زینبیه تردد کنند، افزود: خیابان طالقانی حد فاصل سبزه میدان تا زینبیه برخلاف روال معمول هر روز که ترافیک از سمت شمال به جنوب است، تغییر رویه می دهد و خودروها می توانند در این قسمت از جنوب به سمت شمال تردد کنند.
وی یادآورشد: ترافیک در مابقی خیابان طالقانی به سمت دروازه ارک به منوال برقرار است و در مسیر چهار راه انقلاب تا سر خیابان زینبیه نیز تردد به صورت دو طرفه صورت می گیرد.
شاددل با بیان اینکه در این سه روز کسبه و بازاریان محدود سبزه میدان می توانند برای جابجایی و حمل بار بین ساعت 24 تا 8 بامداد اقدام کنند، خاطرنشان کرد: همکاری مردم در برگزاری این جشنواره می تواند خاطره خوبی برای آنان رقم بزند و از وقوع ترافیک سنگین در مرکز شهر جلوگیری کند.
گفتنی است شهرداری زنجان تا کنون به مناسبت های مختلف چهار طرح مشابه را به منظور کسب تجربه ای برای شهروندان به منظور لذت بردن از یک خیابان بدون خودرو و آلودگی ها و سر و صداهای آن اجرا کرده است است.
معاون فرهنگی شهرداری زنجان نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: هویت تاریخی و هویتی محدوده سبزه میدان زمینه مناسبی برای ایجاد پیاده راه در مسیر میدان سبزه میدان تا چهار راه انقلاب را فراهم کرده است.
سیدسعید صفوی اضافه کرد: از این رو شهرداری زنجان با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در قالب گذرهای متعدد اهتمام ویژه ای برای ایجاد پیاده راه در این مسیر دارد.ایرنا

آدرس کوتاه :