جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

متقاضیان در زنجان می توانند با هزینه شخصی جایگاه سی ان جی احداث کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

متقاضیان در زنجان می توانند با هزینه شخصی جایگاه سی ان جی احداث کنند

شناسه : 277613899

متقاضیان در زنجان می توانند با هزینه شخصی جایگاه سی ان جی احداث کنند


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

رئیس واحد جایگاه های سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: با توجه به مجوز وزارت نفت متقاضیان با هزینه شخصی خود می توانند نسبت به احداث جایگاه عرضه سی ان جی در مناطق مختلف این استان اقدام کنند.

علیرضا حاجی علی عسگری افزود: احداث جایگاه های عرضه سی ان جی تا شهریور سال گذشته با هزینه شخصی آزاد بود که پس از آن متوقف شد که اکنون با دستورالعمل اعلام شده از سوی وزارت نفت این روند از سر گرفته شده است.
وی اظهار کرد: بر این اساس و به منظور توسعه منطقی و موزون جایگاه های عرضه سی ان جی در سراسر کشور و با هدف سهولت دسترسی شهروندان، جلوگیری از اتلاف انرژی و بهینه سازی مصرف، کاهش آلودگی هوا و ترغیب بخش های خصوصی برای سرمایه گذاری، چگونگی احداث جایگاه های سی ان جی با هزینه شخصی از سوی وزارت نفت اعلام شده است.
حاجی علی عسگری افزود: ارائه زمین در داخل شهر حداقل به مساحت یک هزارو 200 مترمربع و عرض 25 مترمربع و در خارج شهر به مساحت مورد توافق با سازمان پایانه های کشور بر اساس مجوز مجتمع که توسط متقاضی اخذ شده از جمله شرایط اختصاصی در این بخش است.
وی بیان کرد: متقاضیان علاقه مند باید به این موضوع توجه داشته باشند، با توجه به شراط اعلام شده اخذ انشعابات آب، برق، گاز، تلفن و فاضلاب و همچنین تامین و پرداخت هزینه های مربوطه (مصرفی و غیره) بر عهده متقاضی بوده و پرداخت تمامی هزینه ها و عوارض عمومی و مالیات دولتی (از جمله گازبها و غیره) که در جهت اجرای این موافقت اصولی در حال و آینده به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم وضع می شود به عهده و هزینه متقاضی خواهد بود.
رئیس واحد جایگاه های عرضه سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان ادامه داد: توجیه اقتصادی احداث جایگاه عرضه سی ان جی بر عهده متقاضی است و به تمامی ابعاد آن باید توجه کنند.
وی اظهار کرد: این شرکت برای متقاضیان احداث جایگاه های عرضه سی ان جی تسهیلات نمی دهد اما برای دریافت منابع بانکی درخواستی معرفی نامه لازم را ارائه می کند.
حاجی علی عسگری افزود: استان زنجان در احداث جایگاه های عرضه سی ان جی وضعیت مطلوبی دارد اما در برخی شهرهای تابعه کمبودهایی وجود دارد که امیدواریم با اعلام آمادگی متقاضیان پوشش بیشتری ایجاد شود.
متقاضیان احداث جایگاه های عرضه سی ان جی می توانند برای کسب اطلاع بیشتر به سایتWWW.ZANJAN.NIOPDC.IR مراجعه و یا با شماره تلفن 33048507 تماس حاصل کنند.
به گزارش ایرنا، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان دارای 53 باب جایگاه عرضه فرآورده نفتی مایع و 40 باب جایگاه عرضه سی ان جی است که از این تعداد جایگاه های عرضه سوخت مایع 29 باب در ناحیه مرکزی و تامین کننده سوخت مورد نیاز شهرستان های زنجان، طارم، ماهنشان، دندی و ایجرود بوده و 17جایگاه ناحیه ابهر سه شهر سلطانیه و ابهر و خرمدره را پوشش می دهند و شهرستان خدابنده نیز دارای شش جایگاه عرضه فرآورده مایع نفتی است.ایرنا

آدرس کوتاه :