جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

لزوم برنامه‌ریزی برای حل مشکلات جوانان/ استان زنجان 320 هزار جوان دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

لزوم برنامه‌ریزی برای حل مشکلات جوانان/ استان زنجان 320 هزار جوان دارد

شناسه : 310820549

لزوم برنامه‌ریزی برای حل مشکلات جوانان/ استان زنجان 320 هزار جوان دارد


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با تأکید بر لزوم برنامه‌ریزی برای حل مشکلات جوانان در جامعه، گفت: استان زنجان دارای جمعیت جوان 320 هزار نفری است.

سید ارسلان حسینی در پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران که در جهاد دانشگاهی زنجان برگزار شد، اظهار کرد: باید از مسؤولان جهاد دانشگاهی که فضای مناظره را از استانی به ملی ارتقا دادند، تقدیر شود.

وی با اشاره به حضور خود در زمان برگزاری مسابقات مناظرات استانی دانشجویان، اضافه کرد: خوشبختانه در استان زنجان شرایطی فراهم شده که دانشجویان در یک فضای آزاداندیشی منطقی و در شرایط خوب اخلاقی در کنار یکدیگر به مناظره می‌پردازند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه امید است تا این فضا روزبه‌روز در سطح ملی و استانی وسیع‌تر شود، گفت: برگزاری این قبیل گفتمان‌ها باعث بالا رفتن ضریب تحمل خواهد شد.

حسینی با بیان اینکه فضاهای نقد و گفت‌وگو باید برای کاهش مشکلات حرکت کند، افزود: باید شرایط به گونه‌ای هدایت شود که تصمیمات منطقی با نقدهای خوب برای رفع مشکلات جوانان گرفته شود.

وی با تأکید بر توجه و تأکیدات رهبری در توجه به جوانان و اینکه این افراد در کشور یک فرصت هستند، ابراز کرد: امید است تا تصمیمات در بخش جوانان برای حل مشکلات و تأثیر در زندگی این افراد صورت بگیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه به نظر می‌رسد برگزاری این قبیل مناظرات بخشی از مشکلات جوانان ما است، ابراز کرد: استان زنجان 320 هزار جوان دارد که این آمار در کشور 33 میلیون نفر است.

حسینی با تأکید بر لزوم برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات جوانان در جامعه، گفت: ادغام دو حوزه ورزش و جوانان یکی از مواردی بود که باید با یک برنامه‌ریزی و مطالعه بیشتر مورد بررسی قرار می‌گرفت.

وی در پایان سخنان خود با تأکید بر اینکه دستگاه‌ها باید در حل مشکلات جوانان توجه ویژه‌ای داشته باشند، اظهار کرد: امید است تا مشکلات جوانان در جامعه روزبه‌روز کاهش پیدا کند.فارس

 

آدرس کوتاه :