رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

قوه قضائیه بازوی بی بدیل کشور در اجرای عدالت است - نمایش محتوای خبر

 

 

قوه قضائیه بازوی بی بدیل کشور در اجرای عدالت است

شناسه : 58025910

امام جمعه ماهنشان، گفت: قوه قضائیه ایران یک نظام بی بدیل و غیر قابل مقایسه با نظام سایر کشورها در اجرای عدالت است.

حجت الاسلام حسینعلی زاهدی پور افزود: اسلام ناب محمدی و بدون وجود ولایت فقیه امکان تحقق اهداف نظام اسلامی میسر نیست.

وی اظهار کرد: امروز کسی که عاشق رهبر معظم انقلاب نیست به حتم عاشق و منتظر ظهور امام زمان( عج) نیز محسوب نمی شود.

حجت الاسلام زاهدی پور انقلاب اسلامی را از نعمت های بزرگ خداوند خواند و اظهار کرد: این انقلاب به رهبری حکیمانه امام راحل، ریخته شدن خون هزاران شهید، رشادت ها و فداکاری های جانبازان و ایثار گران حاصل شده است.

امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: پیروزی این انقلاب در نتیجه وحدت و انسجام اجتماعی بدست آمده چرا که اگر در جامعه ای انسجام وجود نداشته باشد، رسیدن به موفقیت ها و تحقق اهداف انقلاب اسلامی غیر ممکن است.

وی وحدت مردم و مسوولان کشور را نرم افزار وحدت این نظام خواند و ابراز کرد: همه قوانین جمهوری اسلامی در چهارچوب حکومت و شرع و غیر قابل مقایسه با سایر کشورها است.

حجت الاسلام زاهدی پور افزود: برقراری عدالت اساس حکومت اسلامی و تامین کننده انسجام ملی است و این عدالت سلیقه ای نیست.

امام جمعه شهرستان ماهنشان، گفت: در برخی کشورها بسیاری از قوانین جامعه بشری بنام عدالت است در حالی که در این کشورها چیزی جز ظلم و ستم به مردم مشاهده نمی شود.

وی اصل قانون اجرای هدفمند کردن یارانه ها را مطلوب خواند.

حجت الاسلام زاهدی پور بر استفاده از ظرفیت های فقها و روحانیت در قوه قضائیه تاکید کرد و ادامه داد: همواره باید قدردان تلاشهای آنها و هم چنین دست اندکاران نظام قضایی بود.

فرماندار شهرستان ماهشنان نیز دراین جلسه گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی و پراکندگی روستاهای منطقه، علاوه بر وجود مراتع گسترده تر مشکلات کمتری نیز گریبان گیر این منطقه است.

منصور محمدپور از قوه قضائیه بعنوان بازوی توانمند در برقراری امنیت و آسایش کشور یاد کرد.

وی وحدت و انسجام مردم و مسوولان شهرستان ماهنشان را یادآور شد و اظهار کرد: کسب رتبه نخست حضور حداکثری مردم شهرستان ماهنشان در انتخابات سال گذشته مجلس شورای اسلامی در سطح استان زنجان نمونه بارزی از اتحاد آنهاست.(ايرنا)

آدرس کوتاه :