جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

قضات زنجان به صورت چهره به چهره با زندانیان دیدار می‌کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

قضات زنجان به صورت چهره به چهره با زندانیان دیدار می‌کنند

شناسه : 130297101

قضات زنجان به صورت چهره به چهره با زندانیان دیدار می‌کنند


زنجان

زنجان

قضات زنجان به صورت چهره به چهره با زندانیان دیدار می‌کنند

 بشیر مقدمی در جلسه بزرگداشت هفته قوه قضائیه اظهار کرد: امسال نیز مطابق سنوات گذشته برنامه‌های متعددی به مناسبت هفته قوه قضائیه اجرایی خواهد شد.

وی ضمن تبریک فرارسیدن هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر اضافه کرد: اول تا هفتم تیرماه به نام هفته قوه قضائیه نامگذاری شده است که در این هفته عملکرد و کارکردهای قوه قضائیه و دادگستری‌ها به مردم اطلاع رسانی می‌شود.

معاون فرهنگی دادگستری استان زنجان با بیان اینکه امسال هفته قوه قضائیه مصادف با ماه مبارک رمضان است، گفت: تلاش می‌شود به همین مناسبت برنامه‌های با کیفیت مطلوب در استان برگزار شود.

وی با اشاره به برخی از برنامه‌های اجرایی در هفته دادگستری بیان کرد: از جمله برنامه‌های هفته قوه قضاییه استان زنجان بازدید قضات از زندان‌های استان، دیدار چهره به چهره با زندانیان برای رسیدگی به مسائل و مشکلات و احسان افطاری به زندانیانی که امکان مرخصی ندارند به همراه خانواده‌های آنها است.

امسال روزهای هفته قوه قضائیه با عناوین «ترویج فرهنگ عمومی و قضائی در جامعه»، «قوه قضائیه، قانون مداری و استقلال قضایی»، «قوه قضائیه، نظارت و بازرسی و صیانت از سرمایه‌های ملی»، «قوه قضائیه، تجلیل از شهدا و ایثارگران و خدمت‌گذاران دستگاه قضایی»، «قوه قضائیه، شوراهای حل اختلاف و گسترش فرهنگ صلح و سازش و آشتی»، «قوه قضائیه، دولت و ملت و همزبانی» و «قوه قضائیه، ولایت‌مداری و تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی» نامگذاری شده است.فارس

آدرس کوتاه :