رونق تولید ملی | شنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

قضات زنجان به صورت چهره به چهره با زندانیان دیدار می‌کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

قضات زنجان به صورت چهره به چهره با زندانیان دیدار می‌کنند

شناسه : 130297101

زنجان

قضات زنجان به صورت چهره به چهره با زندانیان دیدار می‌کنند

 بشیر مقدمی در جلسه بزرگداشت هفته قوه قضائیه اظهار کرد: امسال نیز مطابق سنوات گذشته برنامه‌های متعددی به مناسبت هفته قوه قضائیه اجرایی خواهد شد.

وی ضمن تبریک فرارسیدن هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر اضافه کرد: اول تا هفتم تیرماه به نام هفته قوه قضائیه نامگذاری شده است که در این هفته عملکرد و کارکردهای قوه قضائیه و دادگستری‌ها به مردم اطلاع رسانی می‌شود.

معاون فرهنگی دادگستری استان زنجان با بیان اینکه امسال هفته قوه قضائیه مصادف با ماه مبارک رمضان است، گفت: تلاش می‌شود به همین مناسبت برنامه‌های با کیفیت مطلوب در استان برگزار شود.

وی با اشاره به برخی از برنامه‌های اجرایی در هفته دادگستری بیان کرد: از جمله برنامه‌های هفته قوه قضاییه استان زنجان بازدید قضات از زندان‌های استان، دیدار چهره به چهره با زندانیان برای رسیدگی به مسائل و مشکلات و احسان افطاری به زندانیانی که امکان مرخصی ندارند به همراه خانواده‌های آنها است.

امسال روزهای هفته قوه قضائیه با عناوین «ترویج فرهنگ عمومی و قضائی در جامعه»، «قوه قضائیه، قانون مداری و استقلال قضایی»، «قوه قضائیه، نظارت و بازرسی و صیانت از سرمایه‌های ملی»، «قوه قضائیه، تجلیل از شهدا و ایثارگران و خدمت‌گذاران دستگاه قضایی»، «قوه قضائیه، شوراهای حل اختلاف و گسترش فرهنگ صلح و سازش و آشتی»، «قوه قضائیه، دولت و ملت و همزبانی» و «قوه قضائیه، ولایت‌مداری و تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی» نامگذاری شده است.فارس

آدرس کوتاه :