حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

قدردانی اعضای هیئت امنای موسسه خیریه مهدی موعود از صداوسیمای استان در دیدار با مدیرکل مرکز - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی اعضای هیئت امنای موسسه خیریه مهدی موعود از صداوسیمای استان در دیدار با مدیرکل مرکز

شناسه : 354263326

خبر رویدا مرکز

اعضای هیئت امنای موسسه خیریه مهدی موعود (عج) با حضور در صداوسیمای استان با مدیرکل مرکز دیدار و گفتگو کردند.


مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در این دیدار با بیان اینکه کمک به نیازمندان و محرومان جامعه به عنوان وظیفه دینی مردم و از جمله کارهای خداپسندانه در جامعه محسوب می‌شود، گفت : باید کمک به نیازمندان و دستگیری از آنها در جامعه نهادینه شده و همه آحاد جامعه خود را در این خصوص مسئول بدانند.
 آقای صفری با ستودن فعالیت های موسسه خیریه موعود(عج) به نقش تاثیرگذار رسانه ها در نهادینه کردن فرهنگ انفاق و احسان در جامعه اشاره کرده و افزود: صداوسیمای مرکز زنجان در معرفی و حمایت از موسسات خیریه مردم نهاد همواره عزم جدی داشته و در این راه از تمام توان خود بهره گرفته است .
 وی پرداخت مناسب به امر ترویج احسان و نیکوکاری در جامعه را از مهمترین اولویت برنامه سازی در رسانه استانی دانست و بر آمادگی شبکه اشراق برای افزایش تعاملات و همکاری با این موسسه خیریه تأکید کرد .
 مدیرعامل انجمن خیریه مهدی موعود (عج) استان زنجان هم در این دیدار، با تقدیر از خدمات و تلاش شبانه روزی رسانه استانی در ترویج فرهنگ کمک به نیازمندان گفت: صدا و سیما نقش تعیین کننده و تاثیر گذاری در زمینه فرهنگ سازی مناسبت های مختلف مرتبط با امورات نیکوکارانه و مشارکت بالای مردم دارد.
 آقای مهدیخانی با قدردانی از همکاری های صمیمانه صداوسیمای استان با موسسه خیریه مهدی موعود(عج) در پوشش فعالیتهای این موسسه خیریه به ویژه در برگزاری اولین نمایشگاه توانمندسازی خانواده های تحت پوشش ، خواستار افزایش بیش از پیش تعاملات فیمابین شد .
 وی تهیه مسکن خانواده های تحت پوشش این موسسه ، پرداخت مستمری به خانواده های بی سرپرست، حمایت از دانش آموزان بی بضاعت و بی سرپرست و ... را از جمله فعالیت‌های این موسسه عنوان کرد و گفت: برگزاری کارگاههای آموزشی در راستای توانمندسازی و خودکفایی خانواده های نیازمند تحت پوشش این موسسه با همکاری اداره آموزش فنی و حرفه ای از دیگر اقدامات مهم این انجمن خیریه در استان زنجان می باشد .
 در پایان این دیدار هیئت امنای موسسه خیریه موعود (عج) با اهدای لوحی از اقدامات و تلاش های کارکنان رسانه استانی تقدیر و تشکر نمودند.✔️
 

آدرس کوتاه :