سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

قدردانی از همکاری ها و تعامل ارزنده صداوسیمای با کمیته امداد استان - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی از همکاری ها و تعامل ارزنده صداوسیمای با کمیته امداد استان

شناسه : 369777906

قدردانی از همکاری ها و تعامل ارزنده صداوسیمای با کمیته امداد استانمدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان  با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل مرکز در این دیدار گفت:  هدف حضرت امام (ره) از تاسیس کمیته امداد تحقق بخشیدن به اهداف والای نظام جمهوری اسلامی در محرومیت زدایی و یاری به مستضعفان بوده که می بایست در نیل به این هدف متعالی تلاش وافری انجام داد .

آقای لطیفی با بیان اینکه تعاملات با کمیته امداد را وظیفه خود می دانیم، اظهار داشت: فعالیتها و عملکرد نهاد مقدس کمیته امداد بر هیچ کس پوشیده  نیست و این نهاد بهترین ظرفیت ها را برای یاری رساندن به نیازمندان و محرومان دارد.

رئیس رسانه استانی  در ادامه از آمادگی صدا و سیمای مرکز زنجان  برای همکاری با کمیته امداد همچون سال های گذشته خبر داد و گفت : رسانه استانی از تمام ظرفیت خود برای اطلاع رسانی اقدامات صورت گرفته و همچنین فرهنگ سازی و ترغیب آحاد مردم و خیرین  جهت مشارکت در فعالیتهای کمیته امداد استان استفاده کرده و خواهد کرد .

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هم ،ضمن سپاسگزاری از همکاری ارزشمند صداوسیمای استان با کمیته امداد امام خمینی(ره) ، در پوشش برنامه های این نهاد ،  ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این کمیته در استان  به تبیین اهداف، وظایف و ویژگیهای خاص کار در کمیته امداد امام خمینی(ره) پرداخت و گفت: آنچه این نهاد انجام می دهد بر اساس منافع نظام و هدایتهای مقام معظم رهبری صورت می گیرد.

وی ادامه داد: کمیته امداد استان در سال گذشته137واحد مسکونی احداث و در اختیار نیازمندان قرار داده و احداث337 واحد دیگرنیز در برنامه های امسال این نهاد انقلابی قرار دارد.

آقای صفری با اشاره به فرهنگ سازی مناسب صورت گرفته در صدا و سیمای استان گفت:  با مشارکت و اطلاع رسانه گسترده رسانه استانی امسال در ماه مبارک رمضان شاهد مشارکت گسترده مردم مومن استان در طرح محسنین بودیم . همچنین هدف گذاری ما طبخ و توزیع60هزار پرس غذا و 27 هزار بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان بود که با حمایت رسانه استانی 115هزار وعده غذا و 35 هزار بسته معیشتی با اعتباری بالغ بر5میلیارد تومان آماده و توزیع شد.

وی با اشاره به آثار و برکات فعالیتهای امداد امام(ره) در صحنه اجتماعی و گستردگی فعالیتهای این نهاد در زمینه های مختلف فرهنگی،اشتغال، حمایت و سلامت خانواده، حقوقی و ... بر همکاری و تعامل هر چه بیشتر این دو نهاد انقلابی تاکید کرد.

در پایان این جلسه لوح تقدیر رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کل کشور به مدیرکل صداوسیمای استان اهداء شد .

 

آدرس کوتاه :