جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

قائم مقام جدید مرکز زنجان معرفی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

قائم مقام جدید مرکز زنجان معرفی شد

شناسه : 363985331

قائم مقام جدید مرکز زنجان معرفی شدمدیرکل مرکز در آئین تکریم و معارفه قائم مقام مرکز، مسئولیت ها را عرصه آزمون و فرصت مغتنم خدمت و کسب رضایت الهی دانست.

آقای لطیفی با تسلیت ایام فاطمیه، یگانه دخت  نبی مکرم اسلام را اسوه کامل اخلاق و نمونه بارز یک بانوی کامل دانست و تصریح کرد: حضرت فاطمه (س) در اوج جوانی و در حالی که بیش از 18سال نداشتند، در عرصه های مختلف زندگی مصداق بارزی از یک بانوی کامل بود که نمونه آن دیده نشده است.

وی یار و یاور ولایت بودن و سعه صدر در برابر سختی های دوران را دو خصیصه منحصر بفرد ایشان عنوان کرد و افزود: این بانوی نمونه اسلام در عرصه حمایت از مولا علی(ع) در سنگر ولایت و در عرصه خانواده و تربیت فرزندان تاریخ ساز شد.

رئیس رسانه استانی آغاز جشن های دهه فجر را فرصت مناسبی جهت تبیین خدمات بی بدیل نظام اسلامی عنوان کرد و اظهار داشت : نسل جدید که دوران سیاه ستم شاهی را ندیده اند باید بطور هوشمندانه ود قیق در جریان تحول عظیمی که به برکت انفاس قدسی امام راحل (ره) در کشور ایجاد شد قرار بگیرند.

آقای لطیفی با اشاره به جریان هایی که درصدد تطهیر و پیشرو جلوه دادن حکومت منحوس پهلوی هستند اظهار داشت: وظیفه رسانه است تا  نسلی را که آن دوران را درک نکرده اند با فساد، تباهی، تبعیض، وابستگی و رذائل مختلف سران نظام ستم شاهی آشنا نماید .

مدیرکل مرکز در بخش دیگری از سخنان خود با یادآوری فرصت باقی مانده تا انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استقلال عمل، بی طرفی، رعایت انصاف و الگو قراردادن سیاست های راهبردی نظام اسلامی در انتخاب اصلح ، نقشه راه رسانه ملی است.

 در ادامه این جلسه با تقدیر از خدمات آقای سهرابی، قائم مقام سابق مرکز آقای علی عیسی زاده بعنوان قائم مقام جدید صداوسیمای مرکز زنجان معارفه شد.

 در این جلسه همچنین مدیران جدید تولید و پخش سیما ، آرشیو ، پشتیبانی فنی و مسئول امور موسیقی مرکز نیز احکام مدیریتی خود را دریافت کرده و از مدیر سابق پخش سیما نیز که به افتخار بازنشستگی نائل آمده بود، تجلیل شد .

 

آدرس کوتاه :