جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

فریاد «مرگ بر آمریکا» دیار زنجان را فرا گرفت/حضور حماسی مردم زنجان در راهپیمایی 22 بهمن - نمایش محتوای صدا

 

 

فریاد «مرگ بر آمریکا» دیار زنجان را فرا گرفت/حضور حماسی مردم زنجان در راهپیمایی 22 بهمن

فریاد «مرگ بر آمریکا» دیار زنجان را فرا گرفت/حضور حماسی مردم زنجان در راهپیمایی 22 بهمن


خبر/اجتماعی

راهپیمایی 22 بهمن مردم زنجان امسال باشکوه‌تر از سال‌های گذشته و با فریادهای همیشگی و دشمن‌شکن «مرگ بر آمریکا» برگزار شد.

راهپیمایی 22 بهمن زنجان امسال مردم استان با حضور اقشار مختلف مردم زنجان در حمایت از نظام و انقلاب و رهبری برگزار شد.

راهپیمایی زنجان با حضور اقشار مختلف مردم شامل کارگر و کارمند، استاد و دانشجو، معلم و دانش آموز، کسبه و بازاری، بزرگ و کوچک و زن و مرد و ... همه اقشار مردم برگزار شد.

سخنران ویژه مراسم راهپیمایی در زنجان حجتالاسلام شهیدی، نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران است.

مردم استان زنجان همچون سال‏های گذشته برای دفاع و پاسداشت آرمان‏ها و ارزش‏های نظام اسلامی به صحنه آمده و دین خود را به نظام اسلامی ادا کردند.

مردم زنجان امروز در جای این استان با حضور حماسی و یکپارچه خود بار دیگر بر ایستادگی در مقابل دشمنان نظام و انقلاب و حفظ و حراست از انقلاب و تبعیت از رهبر معظم انقلاب تاکید کردند.

ویژه برنامه‏هایی نیز در طول مسیر برگزاری راهپیمایی در زنجان و شهرهای مختلف برگزار شد که محکومیت هتک حرمت به پیامبر گرامی اسلام از مهمترین برنامههای امسال راهیپمایی بود.

مردم زنجان بار دیگر اقدام نشریه «شارلی ابدو» را در توهین به پیامبر گرامی اسلام(ص) با مشتهای گره کرده و با شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر فرانسه» اعلام کردند.

سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور گسترده مردم جشن گرفته شد و مردم متدین و همیشه در صحنه نظام اسلامی امسال نیز اقتدار نظام اسلامی را در عرصه‏های مختلف به نمایش گذاشتند و در سالروز گرامیداشت سی و ششمین سال پیروزی انقلاب اسلامی مردم بار دیگر در صحنه دفاع از ارزش‏ها و آرمان‏های انقلاب اسلامی حاضر شدند.

سی و ششمین راهپیمایی مردم زنجان با حضور با شکوه و گسترده مردم در حمایت از نظام و انقلاب و رهبری و با شکوه‌تر از سال‌های قبل در لبیک به ندای رهبری برگزار شد.

راهپیمایی امسال با توجه به قرار گرفتن در شرایط ویژه از حساسیت و اهمیت خاصی برای مردم و مسئولان برخوردار بود که مردم با درک این حساسیت در صحنه حاضر شدند.

مراسم راهپیمایی مردم زنجان در بیش از 50 شهر و روستای استان زنجان با شکوه تر از سالهای قبل برگزار شد.

برگزاری جشنواره "فجر قرآن"  در حاشیه راهپیمایی بزرگ مردم زنجان برگزار شد.

در این جشنواره راهپیمایان قرآن خواندند و جایزه گرفتند که با استقبال خوبی از سوی جوانان و نوجوانان مواجه شده بود.

نقاشی زنده لحظه ورود امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران به خاک میهن نیز از دیگر حاشیه‌های راهپیمایی مردم زنجان است.

نقاشی زنده لحظه ورود امام خمینی (ره) با استقبال خود کودکان و نوجوانان در میدان چهار راه انقلاب زنجان برگزار شد.

پرچم آمریکا و اسرائیل همچون سال‌های گذشته در مراسم راهپیمایی 22 بهمن و با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل زنجانی‌های به آتش کشیده شد.

برگزاری جشن "نشاط بهمن" نیز در حاشیه راهپیمایی با شکوه مردم زنجان برگزار شد.

در این مراسم که از سوی معاونت فرهنگی شهرداری زنجان تدارک دیده شده بود برای حاضران نمایش و اجرای موسیقی به صورت زنده برگزار شد.

سرمای هوای زنجان نیز نتوانست جلوی موج حضور مردم در راهپیمایی را بگیرد و مردم از ساعت‌ها قبل از راهپیمایی در مسیرهای مختلف حاضر شده بودند.

حتی در برخی مناطق با وجود بارش مردم در صحنه حاضر شدند و به ندای رهبر معظم انقلاب در حمایت از نظام و انقلاب لبیک گفتند.

شعارهای مختلفی امروز از سوی مردم زنجان سر داده شد که برخی از آنها عبارت بودن از ما همه مطیع رهبریم، لبیک یا امام خامنه‌ای، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، 22 بهمن یوم الله، لبیک یا محمد، حزب فقط حزب علی رهبر فقط سید علی، زنجانیلار اویاخدور انقلابا دایاخدور، زنجانیلار قان ورر ولایت جان ورر، فریاد هر زنجانی مرگ بر آمریکا، فریاد هر زنجانی مرگ بر اسرائیل، خامنه‌ای خمینی دیگر است ولایتش ولایت حیدر است بار دیگر حمایت خود را از نظام و انقلاب و اطاعت از رهبری اعلام کردند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، استاندار زنجان، فرمانده سپاه استان زنجان، فرمانده نیروی انتظامی استان، رئیس کل دادگستری استان، محمد اسماعیلی نماینده مردم و زنجان و طارم در مجلس و مدیران و مسئولان و ... در پیشاپیش صف راهپیمایان زنجان حرکت کردند.فارس

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.