جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

عید سعید فطر همراه با ویژه برنامه های صداو سیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

عید سعید فطر همراه با ویژه برنامه های صداو سیمای مرکز زنجان

شناسه : 368407431

عید سعید فطر همراه با ویژه برنامه های صداو سیمای مرکز زنجانباحلول ماه شوال و جشن های عید سعید فطر، عید بندگی و اطاعت، صداوسیمای مرکز زنجان برنامه های متعددی را برای مخاطبان خود آماده کرده است .

« بایراملیق» عنوان برنامه زنده شبانه شبکه اشراق است که در فضایی شاد و آیتم هایی مفرح بمدت سه شب همراه مخاطبان خود خواهد بود. در این برنامه آیتمهای متعددی گنجانده شده که از آنجمله می توان به سرود آذری، پخش پیام های تبریک مردمی، گزارش طنز، مسابقه پیامکی، اجرای زنده موسیقی و  سرود ، بخش میهمان و ..... اشاره کرد در این برنامه همچنین با مراکز قم و خراسان رضوی ارتباط زنده تصویری برقرار خواهد شد.

نماز عیدسعید فطر امسال هم با توجه به شیوع ویروس کرونا با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و دستور العمل ستاد ملی پیشگیری از شیوع کرونا با حضور خیل مومنانی که با یک ماه روزه داری روح و جان خود را در چشمه زلال معرفت جلا دادند از ساعت 7صبح روز یکشنبه 4خردادماه در محوطه میدان رسل برگزار و خطبه های این نماز پرفیض بصورت زنده از شبکه خواهد شد.

بمنظور پوشش تصویری نماز عید سعید فطر تمامی تجهیزات فنی مثل واحد سیار تلویزیونی، واحدsng و کواد کم و .....  بهره گیری خواهد شد .

معاونت سیما علاوه براین برنامه های متعددی را نیز تأمین کرده که در فواصل کنداکتور پخش خواهد شد .

شبکه استانی صدا نیز  بمناسبت حلول ماه شوال و عید سعید فطر در قالب برنامه « بایراملیق» که از ساعت7 بمدت شصت دقیقه پخش می شود علاوه بر خطبه های نماز عید سعید فطر، آداب و رسوم، فضائل و اعمال ویژه این عید بزرگ اسلامی را با حضور کارشناسان مذهبی تبیین می نماید.

قسمت دوم این برنامه از ساعت9الی10 صبح روز دوم عیدفطر با رویکردی شاد و مفرح ضمن پخش گزارش و پیام های مردمی، سرود، نمایش طنز و بخش شعر و شاعری را به سمع شنوندگان می رساند.

همچنین دو برنامه ترکیبی نمایشی طنز عصرگاهی از ساعت30/17روزهای یکشنبه و دوشنبه با آیتم هایی مانند سرود طنز، ترانه ای شاد محلی و پیام تبریک مردم پخش خواهد شد.

رادیو همچنین با تأمین برنامه های مختلف ، کنداکتور متنوعی را برای پخش رادیو استانی تدارک دیده و در رادیو نما نیز تمهیدات لازم را اندیشیده است .

معاونت خبر نیر پوشش کسترده نمازهای عید فطر رت در دستور کار خد قرار داده است .

تولید4موسیقی-تصویر، دو پوستر یک استوری و 5 ویدئو ره آورد عید فطر معاونت فضای مجازی مرکز است.

 

آدرس کوتاه :