جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

عملیاتی شدن پروژه سبزه‌میدان پویایی شهری را به دنبال دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

عملیاتی شدن پروژه سبزه‌میدان پویایی شهری را به دنبال دارد

شناسه : 73994547

عملیاتی شدن پروژه سبزه‌میدان پویایی شهری را به دنبال دارد


اجتماعی

اجتماعی

 آراض ضیایی با تشریح عملکرد شورای شهر زنجان طی یک سال گذشته گفت: این شورا 74 جلسه رسمی و فوق‌العاده طی این مدت برگزار کرده است.

وی از برگزاری 248 جلسه رسمی در کمیسیون‌های شورای شهر زنجان خبر داد و افزود: مجموع جلسات رسمی و کمیسیون‌های این شورا 372 جلسه بوده است.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با تشریح روند بررسی لوایح و طرح‌های ارائه شده به شورا تصریح کرد: شورای شهر زنجان مصوبات قابل توجهی را طی سال‌جاری داشته است.

وی تملک املاک مورد نیاز برای بازگشایی معابر، مساعدت به موسسات فرهنگی، مذهبی، ورزشی و اشخاص حقیقی و حقوقی، تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام، ایجاد سازمان سرمایه‌گذاری، تصویب کلیات ایجاد سازمان فرهنگی ورزشی و تصویب اجرای پروژه ولایت با تملک یکپارچه را از جمله مصوبات شورا طی سال‌جاری اعلام کرد.

ضیایی فراهم شدن زمینه ورود سرمایه‌گذار یک‌هزار و 500 میلیارد تومانی را از جمله مصوبات قابل توجه شورا طی سال‌جاری اعلام کرد و افزود: این سرمایه‌گذاری در قالب پروژه سبزه‌میدان عملیاتی می‌شود.

وی تصویب اجرای پروژه‌های عمرانی را فرصت قابل توجهی برای پویایی شهر دانست و ادامه داد: شورا مصوبه‌ای هم مربوط به مکان‌یابی برای احداث فرهنگسرا دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان احداث پل روگذر و همچنین پل‌های عابر پیاده را از دیگر مصوبات شورا اعلام کرد.فارس

آدرس کوتاه :