جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

عاشورای حسینی در پایتخت شور و شعور حسینی در قاب رسانه استانی و ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

عاشورای حسینی در پایتخت شور و شعور حسینی در قاب رسانه استانی و ملی

شناسه : 356418341

عاشورای حسینی در پایتخت شور و شعور حسینی در قاب رسانه استانی و ملیعاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) امروز پنجشنبه مصادف با روز عاشورا در جای جای استان شهید پرور زنجان هیات های سینه زنی به راه انداخته و با شور حسینی، شعور دینی و مذهبی خود را به نمایش گذاشتند.

صداوسیمای مرکز زنجان طبق سنوات در روز عاشورا نیز با بسیج امکانات و نیروهای خود سه مراسم بزرگ برگزار شده در این روز را به صورت زنده پوشش داد .

اولین برنامه تجمع بزرگ عاشوراییان مردم ولایتمدار شهرستان خرمدره بود که از ساعت 10:35 شروع شد و از آغاز مراسم تا ساعت 12:19 به مدت 104 دقیقه به صورت زنده از شبکه اشراق پخش شد .

این مراسم باشکوه علاوه بر شبکه استانی ، از 7 شبکه سراسری و برون مرزی(یک،سه،چهار،شما،جام جم،سحر،پرس تی وی ) نیز به مدت 80 دقیقه پخش شد.

دومین برنامه اقامه نمازظهر عاشورا بود که خیل عظیمی از عزاداران حسینی و هیئت های مذهبی در سراسر استان درعمل به پیام عاشورا و در امتداد سوگواری خود در رثای حسین‌ابن‌علی(ع) و یاران با وفایش در مناطق مختلف شهرهای استان اقاه کردند که در نیز میدان انقلاب پذیرای عزاداران حسینی بود که به مدت ۱۵ دقیقه به صورت زنده پوشش داده شد .

سومین برنامه ، دسته عزاداری مکتب الزهرای زنجان بود که از ساعت 18 دقیقه آغاز شد و از همان آغاز نیز به مدت صورت زنده پوشش داده شد . این مراسم نیز که با حضور پرشور مردم مومن زنجان برگزار شد از 6 شبکه سراسری و برون مرزی رسانه ملی(سه ، پنج،شما،خبر،سحر،الکوثر) به مدت 129دقیقه به صورت زنده پوشش داده شد .

 

روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان

آدرس کوتاه :