جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

طرح جامع توسعه قیدار نبی (ع) اجرایی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح جامع توسعه قیدار نبی (ع) اجرایی می‌شود

شناسه : 57905020

طرح جامع توسعه قیدار نبی (ع) اجرایی می‌شودمعاون عمرانی استاندار زنجان از اجرای طرح جامع توسعه قیدار نبی (ع) خبر داد.

علی‌اکبر کریمی اظهار کرد: توسعه حرم قیدار نبی (ع) یکی از موضوعاتی است که همواره مورد توجه مسئولان استان بوده و تاکنون اقدامات مطلوبی در این زمینه صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون حرم قیدار نبی (ع) 350 متر مربع توسعه یافته است، اضافه کرد: این اقدام با مشارکت استانداری و اداره‌کل اوقاف استان صورت گرفته است.

معاون عمرانی استاندار زنجان در ادامه با اشاره به پیگیری طرح جامع توسعه قیدار نبی (ع) به عنوان یکی از قطب‌های فرهنگی مذهبی استان افزود: این طرح به مساحت 2 هکتار در این منطقه اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه قسمت اعظمی از تملکات این طرح با مشارکت اداره‌کل اوقاف، مردم منطقه و شهرداری قیدار انجام شده است، اضافه کرد: با این اقدام قسمت اعظم محوطه بازگشایی شده است.

کریمی با بیان اینکه این طرح مراحل پایانی را در سازمان اوقاف طی کرده است،‌افزود: امید است در آینده نزدیک با تکمیل تملکات این طرح اجرایی شود.

وی خاطرنشان کرد: امید است با تکمیل این طرح قیدار نبی (ع) به یکی از قطب‌های فرهنگی استان تبدیل شود.

معاون عمرانی استاندار در ادامه با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته برای بازسازی بقاع متبرکه افزود: خوشبختانه در بحث بازسازی امامزادگان و بقاع متبرکه اقدامات مطلوبی از سوی اداره‌کل اوقاف انجام شده است.(فارس)

آدرس کوتاه :