جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

طرح تفصیلی شهر زنجان مورد بازنگری قرار گیرد - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح تفصیلی شهر زنجان مورد بازنگری قرار گیرد

شناسه : 180437756

طرح تفصیلی شهر زنجان مورد بازنگری قرار گیرد


زنجان

زنجان

طرح تفصیلی شهر زنجان مورد بازنگری قرار گیرد

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به مشکلات موجود در طرح تفصیلی شهر زنجان گفت: این طرح باید مورد بازنگری قرار گیرد.

 سونیا کشاورز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به مشکلات موجود در اتوماسیون شهری زنجان اظهار کرد: اتوماسیون و طرح تفصیلی شهر زنجان باید بازنگری شود.

وی با تاکید بر اینکه طرح تفصیلی زنجان به دلیل مشکلات باید مورد بازنگری قرار گیرد، اضافه کرد: این طرح باید تجدید شود.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه کار مردم در امور شهری باید بدون خطا انجام شود، تصریح کرد: پرونده‌های متعددی وجود دارد که بعد از صدور پروانه پایان کار مشکلات در آنها بروز کرده است و کارشناسان متوجه اشتباه خود شده‌اند.

کشاورز از شهردار زنجان درخواست کرد: تعداد پرونده‌های تشکیل شده به دلیل اشتباه محاسباتی و نحوه برخورد با آن‌ها را اعلام کند.

وی به برنامه شهرداری زنجان برای اخذ سند مالکیت برای املاک و دارایی‌ها خود اشاره کرد و گفت: گزارش اقدامات انجام شده در این حیطه باید در قالب گزارش به شورا ارائه شود.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان به مشکلات بروز کرده در اجرای برخی از پروژه‌های عمرانی به دلیل تخلفات پیمانکاران اشاره کرد و ادامه داد: نحوه اجرای این پروژه‌ها از جمله ناظران و مبالغ پرداختی به آنها باید مورد پیگرد و رسیدگی قرار گیرد.

کشاورز با مشکل دانستن امکان تحقق درآمدهای شهرداری زنجان تاکید کرد: برای حل این معضل باید پیش‌بینی‌های مورد نیاز انجام شود.فارس

آدرس کوتاه :