جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

ضرورت حضور دانش‌آموزان زنجانی در عرصه‌های علمی و فرهنگی - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت حضور دانش‌آموزان زنجانی در عرصه‌های علمی و فرهنگی

شناسه : 188081129

ضرورت حضور دانش‌آموزان زنجانی در عرصه‌های علمی و فرهنگی


خبر/علمی فرهنگی

خبر/علمی فرهنگی

ضرورت حضور دانش‌آموزان زنجانی در عرصه‌های علمی و فرهنگی

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: باید دانش‌آموزان برای حضور در عرصه‌های علمی و فرهنگی آمادگی لازم را پیدا کنند.

 مرتضی تمجیدی در دیدار دانش آموزان بسیجی با نماینده ولی فقیه در استان زنجان اظهار کرد: دانش‌آموزان و فرهنگیان در هشت سال دفاع مقدس با رشادت‌های خود در کنار سایر رزمندگان برای حفظ تمامیت ارضی کشور دفاع کردند.

وی با اشاره به اینکه فرهنگیان و دانش‌آموزان زیادی در هشت سال دفاع مقدس جان خود را فدای کشور کرده‌اند، تصریح کرد: آموزش و پرورش به شهدای دانش‌آموزی و فرهنگی خود افتخار می‌کند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اینکه جنگ ایران و دشمنانش هنوز به پایان نرسیده است، اضافه کرد: امروزه نیز کشور نیازمند بسیج و جهاد در عرصه‌های علمی و فرهنگی است.

تمجیدی با اشاره به اینکه امروزه در دنیای کنونی نوع و سبک جنگ علیه ایران تغییر یافته است، ادامه داد: امروزه جنگ سخت جای خود را به جنگ نرم داده است.

وی بر ضرورت حفظ روحیه بسیجی توسط دانش‌آموزان و فرهنگیان خاطر نشان کرد: این افراد به عنوان سربازان کشور باید در جنگ نرم حضور پیدا کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اینکه همکاری و همراهی آموزش و پرورش با بسیج و سپاه در استان مطلوب ارزیابی می‌شود، تاکید کرد: این تعامل با هدف ایجاد هویت بسیجی در دانش‌آموزان زنجانی انجام می‌گیرد.

تمجیدی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان آینده‌سازان کشور هستند، اظهار کرد: باید دانش‌آموزان را با ارزش‌های انقلاب اسلامی و ضرورت حفظ این انقلاب آشنا کرد.فارس

آدرس کوتاه :