جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

صدور 266 جواز تاسیس در استان زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

صدور 266 جواز تاسیس در استان زنجان

شناسه : 57886124

صدور 266 جواز تاسیس در استان زنجانصدور 266 جواز تاسیس در استان زنجان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: 266 فقره جواز تاسیس طی هشت ماه سال جاری در استان زنجان صادر شده است.

علی معصومی اظهار داشت: 70 فقره پروانه بهره‌برداری طی هشت ماه سال جاری در استان زنجان صادر شده است.

وی با اشاره به اینکه میزان سرمایه‌گذاری برای پروانه‌های بهره‌برداری در استان زنجان یک هزار و 136 میلیارد و 469 میلیون ریال برآورد شده است، خاطر نشان کرد: سه فقره جواز تاسیس واحد فنی نیز توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان صادر شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه یک فقره پروانه واحد فنی طی هشت ماه سال جاری در استان زنجان صادر شده است، تصریح کرد: در مجموع برای سه نفر در این واحد اشتغالزایی شده است.

وی با اشاره به اینکه مجوز 15 طرح توسعه با سرمایه‌ای بالغ بر 372 هزار و 843 میلیون ریال در استان زنجان صادر شده است، ادامه داد: 352 فرصت شغلی در این طرح‌های توسعه ایجاد می‌شود.

معصومی با بیان اینکه 2 فقره پروانه طراحی طی هشت ماه سال جاری در استان زنجان صادر شده است، یادآور شد: در مجموع برای شش نفر اشتغالزایی می‌شود.

وی اضافه کرد: هفت مورد واحد راکد در استان زنجان شناسایی شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان مجموع جوازهای تاسیس استان زنجان را بیش از یک هزار فقره برشمرد و افزود: در مجموع بر اساس این جوازهای تاسیس برای 39 هزار و 178 نفر اشتغال ایجاد شده است.

صدور 1099 پروانه بهره‌برداری در استان زنجان

وی با اشاره به اینکه یک هزار و 99 پروانه بهره‌برداری در استان زنجان صادر شده است، ادامه داد: با صدور این پروانه‌ها برای 32 هزار و 552 نفر اشتغالزایی شده است.

معصومی همچنین با بیان اینکه 18 فقره پروانه به منظور احداث واحد فنی در استان زنجان صادر شده است، تصریح کرد: 28 فرصت شغلی در این واحدها ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه 65 فقره جواز به منظور تاسیس واحد فنی صادر شده است، یادآور شد: در مجموع در این واحدها برای 198 نفر اشتغالزایی شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان خاطر نشان کرد: میزان سرمایه‌گذاری به منظور کسب جواز تاسیس واحدهای فنی 10 میلیارد ریال برآورد شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون 29 فقره گواهی تحقیق و توسعه در استان صادر شده است، اضافه کرد: برای چهار نفر فرصت شغلی ایجاد شده است.

بهره‌بر داری از 69 طرح توسعه در استان زنجان

معصومی تعداد پروانه‌های صادر شده در زمینه تحقیق و توسعه را نیز 20 فقره برشمرد و یادآور شد: 69 طرح توسعه نیز در استان به بهره‌برداری رسیده است.

وی با اشاره به اینکه میزان سرمایه‌گذاری در طرح‌های توسعه استان زنجان یک هزار و 821 میلیارد ریال اعلام شده است، افزود: با بهره‌برداری از این طرح‌ها برای 2 هزار و 543 نفر نیز اشتغالزایی شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه 24 فقره پروانه طراحی در استان زنجان صادر شده است، تصریح کرد: بر این اساس برای 137 نفر اشتغالزایی شده است.

وجود 122 واحد راکد در استان زنجان

وی با تاکید بر اینکه 122 واحد راکد در استان زنجان وجود دارد، اظهار داشت: میزان اشتغالزایی این واحدها 4 هزار و 377 مورد بوده است.

معصومی تعداد پروانه‌های پژوهش صادر شده در استان زنجان را سه فقره برشمرد و افزود: برای سه نفر نیز در این واحدها اشتغالزایی شده است.(فارس)

آدرس کوتاه :