جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

صدور مجوز استاندارد اجباری برای 24 کالا در استان زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

صدور مجوز استاندارد اجباری برای 24 کالا در استان زنجان

شناسه : 58031620

صدور مجوز استاندارد اجباری برای 24 کالا در استان زنجانصدور مجوز استاندارد اجباری برای 24 کالا در استان زنجان

مدیرکل استاندارد استان زنجان از صدور مجوز استاندارد اجباری برای 24 کالا در استان زنجان خبر داد.

داود کارگر زاده اظهار کرد: صدور این مجوزها برای صنایع مختلفی چون صنایع غذایی و کشاورزی، مواد معدنی، برق و الکترونیک و مصالح ساختمانی صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه صدور این مجوزها پس از بازدیدهای دوره‌ای توسط بازرسان اداره کل انجام شده است، اضافه کرد: کسب مجوز کاربرد علامت استاندارد پایان راه نیست بلکه آغاز تداوم کیفیت در تولید است.

مدیرکل استاندارد استان زنجان با اشاره به شرایط اعطای صدور مجوز استاندارد گفت: نمونه‌برداری از محصولات تولیدی این واحدها، حفظ و ارتقای کیفیت محصولات تولیدی و عدم درج نمره منفی در سوابق واحد از جمله شرایط تمدید مجوز علامت استاندارد است.

اعطای گواهینامه بین‌المللی ISO به اداره کل استاندارد استان زنجان

مدیرکل استاندارد استان زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به اعطای گواهینامه بین‌المللی ISO به اداره کل استاندارد استان زنجان خبر داد و گفت: این گواهینامه بین‌المللی از سوی شرکت IMQ به اداره کل استاندارد استان زنجان اعطا شد.

وی با اشاره به اینکه پرسنل اداره کل استاندارد استان زنجان از آغاز سال گذشته تلاش‌های بسیاری را در راستای ارتقای سطح کیفیت خدمات قابل عرضه توسط این اداره کل انجام دادند، اضافه کرد: گواهینامه ISO بیانگر نظام مدیریت کیفیت است.

مدیرکل استاندارد استان زنجان ادامه داد: شرایط اعطای گواهینامه ISO این است که سازمان دارای زیرساخت‌های لازم و امکانات مورد نیاز برای ارائه خدمات موثر و در در خور باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح الزامات ISO اشاره داشت و گفت: استقرار این استاندارد موجب رضایت‌مندی پرسنل و ارباب رجوع، صرفه‌جویی در هزینه و زمان و افزایش بهره‌وری می‌شود.

کارگرزاده همچنین جلوگیری از ایجاد خطا به جای اصلاح خطاها ، کاهش هزینه دوباره کاری و بهبود اطمینان را نیز از دیگر مزایای استقرار این استاندارد عنوان کرد و افزود: امیدواریم با کاربردی کردن این استاندارد، گام‌های بلندی در راستای اعتماد بیشتر جامعه برداریم.(فارس)

آدرس کوتاه :