جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

صدور خدمات مهندسی از زنجان به اربیل عراق - نمایش محتوای خبر

 

 

صدور خدمات مهندسی از زنجان به اربیل عراق

شناسه : 57891953

صدور خدمات مهندسی از زنجان به اربیل عراق



صدور خدمات مهندسی از زنجان به اربیل عراق

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان زنجان با تاکید بر گسترش روابط بین‌المللی جامعه مهندسی زنجان گفت: صدور خدمات مهندسی زنجان به اربیل عراق در حال پیگیری است.

احد محمدی اظهار کرد: اقدامات مناسبی برای فراهم شدن بستر لازم برای حضور مهندسان زنجانی در اربیل عراق فراهم شده است.

تلاش برای تفاهم‌نامه‏ های همکاری با اربیل عراق در سال 92

وی با ابراز امیدواری به گسترش ظرفیت‏های مهندسین زنجانی برای حضور در کشور‏های منطقه، افزود: تلاش می‏شود در سال 92 تفاهم‌نامه‏ های همکاری با اربیل عراق منعقد شود.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان زنجان با بیان اینکه ظرفیت مهندسی استان زنجان در کشور جایگاه مناسبی دارد، گفت: استفاده از توانایی جامعه مهندسی استان در اولویت کاری سازمان است.

وی توجه به ابعاد مختلف همکاری با شرکت‏ها و فعالین مهندسی ساختمان در کشور‏های دیگر، خاطرنشان کرد: تعامل و همکاری جامعه مهندسی استان با دیگر کشور‏ها بسیار سودمند خواهد بود.

صدور دانش و تجربه سایر کشور‏ها به استان

وی همکاری‏های بین‏المللی را مورد تاکید قرار داد و افزود: این همکاری‏ها بستر لازم برای صدور دانش و تجربه سایر کشور‏ها به استان را موجب می‌شود.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان زنجان با اشاره به نظارت عالیه در ساختمان‏ها، گفت: نظارت عالیه پروژه‏های غیر دولتی در نظام مهندسی ساختمان زنجان در دست پیگیری است.

وی اظهار کرد: طبق آئین‏نامه جدید نظارت عالیه پروژه‏های عمرانی در بخش غیردولتی به نظام مهندسی ساختمان استان‏ها سپرده شده است.

تلاش برای پیشرو بودن اجرای نظارت عالیه در کشور

محمدی نظام مهندسی ساختمان زنجان را در نظارت عالیه پروژ‏ه‌ها پیشرو دانست و افزود: تلاش می‏شود جزو اولین استان‏هایی باشیم که نظارت عالیه پروژه‎ها را اجرایی می‏کند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان زنجان با بیان اینکه گزارش نظارت عالیه پروژه‏ها در آبان ماه تکمیل شده است، یادآور شد: فعالیت‏های نظارتی در پروژه ‏ها در آبان ماه تدوین و مکتوب شده است.

وی به فعالیت نظارتی در دی ماه اشاره کرد و اظهار داشت: گزارش دی ماه در دست بررسی و تدوین نهایی است.

محمدی با تاکید بر اجرای مناسب قوانین ساخت و ساز در شهر زنجان، گفت: همه تلاش‏ های سازمان برای اجرای مناسب قوانین است.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان زنجان اجرای شناسنامه‌دار کردن ساختمان‏ها در زنجان را بسیار مثبت ارزیابی کرد و افزود: سازمان نظام مهندسی ساختمان زنجان گام مهمی در راستای ارتقای کیفیت ساخت و ساز در شهر زنجان برداشته است.

نخستین شناسنامه ملکی در زنجان صادر شده است

وی از صدور نخستین شناسنامه ملکی ساختمان در زنجان خبر داد و افزود: اولین شناسنامه ملکی در زنجان صادر شده است.

محمدی زنجان را جزو استان‏ های پیشرو در صدور شناسنامه ملکی ساختمان عنوان کرد و گفت: تلاش می‏شود در اجرای برنامه‏ها در کشور پیشرو باشیم.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان زنجان با تاکید بر برنامه‏ ریزی و تعیین خط مشی سازمان نظام مهندسی ساختمان زنجان، خاطرنشان کرد: اهداف کوتاه مدت سازمان نظام مهندسی مدون شده است.

وی به ظرفیت‏های سازمان نظام مهندسی ساختمان زنجان اشاره کرد و ادامه داد: سازمان نظام مهندسی ساختمان زنجان با تکیه بر ظرفیت ‏های بالای مهندسین قدرت اجرایی بالایی دارد.(فارس)

آدرس کوتاه :