جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

صدور اسناد مالکیت روستایی - نمایش محتوای خبر

 

 

صدور اسناد مالکیت روستایی

شناسه : 58033890

صدور اسناد مالکیت روستاییمدیر کل بنیاد مسکن انقلاب استان زنجان، با اشاره به صدور اسناد مالکیت روستایی افزود: حدود.15 درصد از واحدهای مسکونی در روستاهای استان دارای سند مالکیت هستند

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب استان زنجان گفت:: طرح هادی در روستاهای استان اجرا شده است که در اجرای این طرح از میانگین متوسط کشوری بالا هستیم.

احمد حاجی زاده، با اشاره به محور عمده فعالیت‌های بنیاد مسکن، افزود: بعد از تشکیل بنیاد مسکن به فرمان امام خمینی(ره) این ارگان در زمینه به‌سازی مسکن روستایی، احداث مسکن مهر در شهرهای پایین 20 هزار نفر جمعیت، احداث مسکن روستایی، اجرای طرح هادی و دیگر زمینه‎ها فعالیت می‌کند.

وی، ادامه داد: حدود 5 هزار واحد مسکن روستایی مقاوم‎سازی شده است و همچنین 37 واحد فرهنگی و خانه عالم در روستاها ساخته شده است و برای محرومان در راستای محرومیت‌زدایی مسکن احداث می‌شود.

مدیر کل بنیاد کن انقلاب استان زنجان گفت: در زلزله آذربایجان در مدت 93 روز 10 هزار واحد مسکونی احداث گردید که استان زنجان نیز در این زمینه اقدامات خوبی انجام داد و نقش تأثیرگذاری بر عهده داشت.

حاجی زاده در پایان تاکید کرد: طرح هادی در روستاهای استان اجرا شده است که در اجرای این طرح از میانگین متوسط کشوری بالا هستیم.(ايلنا)

آدرس کوتاه :