جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

صداوسیما اهتمام ویژه ای به حمایت از تولیدات داخلی به ویژه در بخش کشاورزی دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

صداوسیما اهتمام ویژه ای به حمایت از تولیدات داخلی به ویژه در بخش کشاورزی دارد

شناسه : 358676886

صداوسیما اهتمام ویژه ای به حمایت از تولیدات داخلی به ویژه در بخش کشاورزی دارد


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های کشاورزی کشور با حضور در صداوسیمای استان با مدیرکل مرکز دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل صداوسیما در این دیدار با اشاره به وجود ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل در بخش کشاورزی گفت : در شرایط کنونی که کشورمان با تحریم ها و فشارهای مختلفی از سوی دشمنان مواجه است توجه ویژه به بخش تولید بخصوص در حوزه کشاورزی می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات اقتصادی باشد .
🔹آقای لطیفی حمایت از تولید را از اولویتهای اصلی رسانه ملی برشمرده و افزود: رسانه ها به ویژه رسانه ملی با عنایت به دارا بودن ابزار های فراوان در حوزه فرهنگ‌سازی می توانند نقش بسیار موثری در زمینه توسعه کشاورزی ایفا نمایند.
🔹وی با استقبال از توسعه شهرکهای کشاورزی و حمایت همه جانبه از آنها افزود: توسعه شهرکهای مقیاس بزرگ روند توسعه استان را در این بخش سرعت می‌بخشد.
🔸مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی کشور نیز در دیدار با مدیرکل مرکز، توسعه شهرک‌های کشاورزی بویژه کشت‌های گلخانه‌ای را از عوامل اشتغال مناسب فارغ التحصیلان این رشته و تولید محصولات باکیفیت کشاورزی در طول سال دانست.
🔸وی شهرک‌های موجود در استان را یکی از نمونه های موفق کشوری دانست و اعلام کرد استان زنجان با توجه به اقلیم های متنوع آب و هوایی، دسترسی به بازارهای جمعیتی ونزدیکی به پایتخت می‌تواند به یکی از قطب‌های توسعه محصولات گلخانه‌ای تبدیل شود.
🔸 مهندس مهری گسترش صادرات، افزایش بهره‌وری و تولید، و همچنین اشتغال پایدار را از آثار توسعه‌ی شهرک‌های کشاورزی و کشت‌های گلخانه‌ای اعلام کرد و ازتوجه رسانه استانی به این مقوله و ارتباط تنگاتنگ با سازمان جهاد کشاورزی استان تشکر و قدردانی کرد.
◀ لازم به ذکر است در این دیدار که رییس سازمان جهاد کشاورزی استان هم حضور داشت، دکتر جعفری از انعکاس مناسب و منظم اخبار حوزه کشاورزی و سایر برنامه های ترویجی و آموزشی صداوسیمای مرکز زنجان قدردانی نمود.

آدرس کوتاه :