رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

صداوسیما اهتمام ویژه ای به حمایت از تولیدات داخلی به ویژه در بخش کشاورزی دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

صداوسیما اهتمام ویژه ای به حمایت از تولیدات داخلی به ویژه در بخش کشاورزی دارد

شناسه : 358676886

خبر/رویداد مرکز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های کشاورزی کشور با حضور در صداوسیمای استان با مدیرکل مرکز دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل صداوسیما در این دیدار با اشاره به وجود ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل در بخش کشاورزی گفت : در شرایط کنونی که کشورمان با تحریم ها و فشارهای مختلفی از سوی دشمنان مواجه است توجه ویژه به بخش تولید بخصوص در حوزه کشاورزی می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات اقتصادی باشد .
??آقای لطیفی حمایت از تولید را از اولویتهای اصلی رسانه ملی برشمرده و افزود: رسانه ها به ویژه رسانه ملی با عنایت به دارا بودن ابزار های فراوان در حوزه فرهنگ‌سازی می توانند نقش بسیار موثری در زمینه توسعه کشاورزی ایفا نمایند.
??وی با استقبال از توسعه شهرکهای کشاورزی و حمایت همه جانبه از آنها افزود: توسعه شهرکهای مقیاس بزرگ روند توسعه استان را در این بخش سرعت می‌بخشد.
??مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی کشور نیز در دیدار با مدیرکل مرکز، توسعه شهرک‌های کشاورزی بویژه کشت‌های گلخانه‌ای را از عوامل اشتغال مناسب فارغ التحصیلان این رشته و تولید محصولات باکیفیت کشاورزی در طول سال دانست.
??وی شهرک‌های موجود در استان را یکی از نمونه های موفق کشوری دانست و اعلام کرد استان زنجان با توجه به اقلیم های متنوع آب و هوایی، دسترسی به بازارهای جمعیتی ونزدیکی به پایتخت می‌تواند به یکی از قطب‌های توسعه محصولات گلخانه‌ای تبدیل شود.
?? مهندس مهری گسترش صادرات، افزایش بهره‌وری و تولید، و همچنین اشتغال پایدار را از آثار توسعه‌ی شهرک‌های کشاورزی و کشت‌های گلخانه‌ای اعلام کرد و ازتوجه رسانه استانی به این مقوله و ارتباط تنگاتنگ با سازمان جهاد کشاورزی استان تشکر و قدردانی کرد.
◀ لازم به ذکر است در این دیدار که رییس سازمان جهاد کشاورزی استان هم حضور داشت، دکتر جعفری از انعکاس مناسب و منظم اخبار حوزه کشاورزی و سایر برنامه های ترویجی و آموزشی صداوسیمای مرکز زنجان قدردانی نمود.

آدرس کوتاه :