جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

شعار سال نقشه راه، چارچوب و خط کلی نظام اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

شعار سال نقشه راه، چارچوب و خط کلی نظام اسلامی است

شناسه : 85925576

شعار سال نقشه راه، چارچوب و خط کلی نظام اسلامی است


زنجان

زنجان

حجه الاسلام و المسلمین علی خاتمی در خطبه‎های نماز جمعه این هفته زنجان با تبریک آغاز سال جدید اظهار داشت: دعای تحویل سال بهترین دعا برای انسان و عاقبت به خیری او محسوب می‎شود.

وی با بیان اینکه شعار «دولت و ملت همدلی و همزبانی» نقشه راه، چارچوب و خط کلی نظام اسلامی است که از سوی مقام معظم رهبری ترسیم شد، افزود: شعار سال گذشته نیز تا زمانی که محقق نشده است، باید مورد توجه به عنوان مطالبه مقام معظم رهبری باشد.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه مقام معظم رهبری هرسال بر اساس حکمت و مصلحت نظام اسلامی شعار سال را انتخاب می‎کنند، افزود: باید شعار سال را درک کرده و به آن عمل کنیم.

حجه الاسلام و المسلمین علی  خاتمی با اشاره به ظرفیت‎های نظام اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری گفت: باید از این ظرفیت‎ها به نحو مطلوبی استفاده شود، این ظرفیت‎ها دست یافتنی است که باید با همکاری صمیمانه ملت و دولت از آن استفاده شود.

وی با بیان اینکه امسال سال همکاری‎های گسترده دولت و ملت از دیدگاه رهبری است، یادآور شد: باید نسبت به تحقق عملی این شعار مردم و مسئولان به وظیفه خود عمل کنند.

خطیب جمعه زنجان با اشاره به اینکه دولت کارگزار ملت و ملت کارفرمای دولت است که باید با همدلی و همکاری زمینه پیشرفت فعالیت‎های کشور را فراهم کرد، یادآور شد: باید دولت و ملت همدیگر را قبول داشته در کنار هم به تحقق شعار سال کمک کنند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه دهم فروردین سال 1358 به عنوان یکی از روزهای افتخار آفرین، فراموش نشدنی و غرور آفرین نظام اسلامی گفت: در این روز نظام طاغوتی سر تا پا ظلم و کفر که به مقدسات دین اسلام توهین می‎کرد، با عنایت خداوند متعال، با هدایت رهبری و همیت مردم در اثر همه پرسی به نظام اسلامی تبدیل شد و 98 درصد مردم به وجود نظام اسلامی رای دادند.

حجه الاسلام و المسلمین خاتمی با بیان اینکه مردم آگاهانه، صادقانه پای صندوق‎های رای آمده و به نظام اسلامی رای دادند، افزود: همه پرسی تغییر رژیم شاهنشاهی در این روز برگزار شد.

وی با اشاره به 12 فروردین سال 1358 به عنوان روز جمهوری اسلامی یادآور شد: بنیانگذار جمهوی اسلامی و مردم شهید پرور و غیرتمند در صحنه حاضر شده و نظام را انتخاب کردند.

خطیب جمعه زنجان بزرگترین عید را از بزرگترین اعیاد ملی و مذهبی از دیدگاه امام خمینی (ره) عنوان کرد و گفت: حکومت اسلامی بهترین حکومت از نوع دموکراسی است.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه ملت ایران همواره وفاداری خود را به نظام اسلامی ثابت کرده‎اند، افزود: ضروری است این وفاداری در سال دولت و ملت همدلی و همزبانی افزایش یابد.

حجه الاسلام و المسلمین خاتمی با اشاره به 13 فروردین به عنوان روز طبیعت افزود: باید جنبه درس و عبرت گرفتن و ایجاد تحول در انسان با حضور در طبیعت مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه نباید به تخریب منابع طبیعی در این روز اقدام کرد، افزود: نباید مردم زباله‎های خود را در طبیعت رها کنند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان بر ضرورت رعایت حریم افراد به ویژه صاحبان باغات در ایام سیزده به‌در تاکید کرد و گفت: باید مراقب منابع طبیعی بوده و حافظ آن باشیم.

ایشان با تقدیر از مردم برای حفظ حرمت ایام فاطمیه گفت: امیدوارم در دنیا و آخرت آبرومند باشید.فارس

آدرس کوتاه :