جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

شریعت یولی - نمایش محتوای صدا

 

 

شریعت یولی

شریعت یولی


Loading the player...

این برنامه ضمن پوشش اذان ظهر به بسیاری از شبهات عقیدتی و همچنین سوالات شنوندگان در باره احكام پاسخ می دهد. در كنار آن ، مساجد استان هم از جنبه‌های مختلف معرفی می گردد.

برنامه با آرمی مناسب با زمان پخش اذان و ایجاد فضای معنوی شروع شده و گوینده با متن یا شعری مناسب برنامه را آغاز می‌كند. موسیقی‌ها، تواشیح و همخوانی‌های مناسب در فواصل آیتمها استفاده می‌شود. سوالات مردم در قالب تلفن و گزارش ها پخش و توسط كارشناسان امر پاسخ داده می‌شود. مساجد استان هم از لحاظ معماری و هم از لحاظ فعالیتها اعم از برگزاری نماز جماعت، جلسات قرآن كریم و ... توسط گزارشگر معرفی می‌شود. گفتارهایی با موضوعات معارف قرآنی و اسلامی و حكایاتی از زندگی رسول اكرم(ص) و ائمه اطهار(ع) و دیگر بزرگان دین برای غنا بخشیدن به محتوای برنامه ارائه می‌گردد.

پخش برنامه به زبان محلی در زمان اذان ظهر و پاسخگویی به سوالات شرعی (احكام) و شبهات دینی مخاطبان، معرفی مساجد و انعكاس فعالیت های مساجد به منظور تعمیق باورهای دینی، ایجاد فضای معنوی و دلنشین با پخش تواشیح، اشعار، همخوانی، تلاوت، اذان، ادعیه و ... گسترش مكارم اخلاقی، آگاهی‌بخشی و امیدآفرینی از جمله اهداف محوری این برنامه است.

 

 

 

تاریخ تولید: 1390

عوامل برنامه عبارتند از:

تهیه کننده: علی صادقی

دستیار تهیه: زهرا موسوی

گوینده: رقیه نوری

گزارشگران: بهرام ارفعی ، لیدا شاهمرادی

نویسنده: عبدالله مرادی

کارشناس: سید هادی موسوی

صدابرداران: علیرضا قاسمی ، رضا قبادیان

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.