جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

شرایط اقتصادی زنجان در سال 95 امیدبخش تر از امسال خواهد بود - نمایش محتوای خبر

 

 

شرایط اقتصادی زنجان در سال 95 امیدبخش تر از امسال خواهد بود

شناسه : 210799356

شرایط اقتصادی زنجان در سال 95 امیدبخش تر از امسال خواهد بود


خبر/اقتصادی

خبر/اقتصادی

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: شرایط اقتصادی این استان با رونق واحدهای تولیدی و خروج واحدهای صنعتی تعطیل از رکود به نسبت امسال و سال های قبل امید بخش تر و بهتر خواهد بود.

ناصر فغفوری افزود: امروز شرایط حوزه اقتصادی به گونه ای که همه اقشار به بخش صنعت، معدن و تجارت به عنوان حوزه نجات بخش، از لحاظ شرایط اشتغال زایی، بهبود شرایط اقتصادی و افزایش درآمد سرانه مردم نگاه ویژه ای دارند.
وی یادآورشد: علت وجود این نگاه ویژه گستردگی فعالیت این سازمان در بخش های خدمات، صنعت، معدن و تجارت است که نقش بسزایی را در بهبود شرایط اقتصادی ایفا می کند واز همین رو در سطح این استان نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
فغفوری اظهار کرد: در زمانی که مذاکرات بر سر فناوری هسته ای جریان داشت و مشخص شد که تحریم ها لغو و برجام عملیاتی خواهد شد، رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهوری بر این نکته تاکید داشتند که رفتار جمهوری اسلامی در شرایط پسا تحریم با کشورهایی که در شرایط تحریم دوست و همراه نظام اسلامی بودند، متفاوت از سایر کشورها خواهد بود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: حوزه صنعت، معدن و تجارت در این استان زنجان به تبع کشور به سختی در حال عبور از گلوگاه ها است.
وی خاطر نشان کرد: به حتم شرایط اقتصادی 95 در این استان به مراتب بهتر از شرایط کنونی خواهد بود و رونق واحدهای تولیدی و خروج واحدهای تعطیل از رکود به حتم شرایط اقتصادی بهتری را به ارمغان می آورد.
فغفوری ادامه داد: و در این زمینه ما نیز در حوزه خبرنگارانی که شرایط را درک می کنند، با اخباری متفاوت از سایر رسانه ها فعالیت و اخبار امیدبخشی را منتشر می کردند، متفاوت از رسانه هایی که در مطالب خود غیر از نا امیدی منعکس نمی کردند و فعالیت های انجام شده را زیر سوال می بردند، رفتار خواهیم کرد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: ما باید مشکلات را بفهمیم و بدانیم که مشکل وجود دارد اما واقعیت این است که قلم زدن و اطلاع رسانی مناسب به بهبود شرایط در واحدهای اقتصادی کمک فراوانی می کند.ایرنا

آدرس کوتاه :