جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

شب فیروزه ای - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شب فیروزه ای

شب فیروزه ای


Loading the player...

برنامه شب فیروزه ای عنوان برنامه ای تلویزیونی است که با همکاری شبکه سراسری  5 سیما و صداوسیمای مرکز زنجان به مدت 4 شب با حضور خوب مردم زنجان در قالب طنز و سرگرمی و  با هدف معرفی ظرفیتهای مختلف استان و ایجاد لحظات خوش برای هموطنان ایرانی، در سینما روباز مجتمع تفریحی ال داغی زنجان به صورت زنده اجرا و پخش شد.

برنامه شب فیروزه ای از روز شنبه 9 مرداد تا سه شنبه  12 مرداد  از ساعت 21 تا 23  مهمان زنجانی ها بود .
در شب اول این برنامه مهمانانی همچون بازیگر مطرح کشور پرویز فلاحی پور همچنین مهندس رحمتی مدیر کل میراث فرهنگی، و در شب دوم نیز جهانگیر الماسی بازیگرپیشکسوت و فولادی خواننده محبوب کشور در برنامه حضور داشتند .
اما شب فیروزه ای در شبهای سوم و چهارم میزبان میهانان ویژه ای ازجمله جمال شورجه کارگردان نامی و متعهد کشور، امیرمحمد زند از بازیگران جوان سینما و تلویزیون ، چنگیز حبیبیان خواننده شناخته شده و محبوب  کشور، دکتر یگانه شهردار زنجان ، امیدی رییس شورای شهر زنجان و مهندس کاظمی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان بود .
این برنامه از ایتم های مختلفی از جمله: بخش مهمان ویژه کشوری و استانی، حضور خوانندگان به  نام کشور،  معرفی ظرفیت های گردشگری و تفریحی استان ،  اشنایی با مشاهیر و مفاخر استان، استفاده از موسیقی  های سنتی، و... تشکیل شد ه بود.

سال تولید: -

تهیه کننده: فریدون قدیری

دستیار تهیه: علی اسمخانی

تصویر: کاوه عطایی - اکبر عبادی - حسن امیدیار- عادل زلفی باهر- مهدی عباسی - مهدی آقامحمدی

صدابردار: حسن دهقانپور

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 1.0 stars out of 5.