جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

شبکه اشراق چهار برنامه عزاداری را در روز تاسوعا به صورت زنده پوشش داد - نمایش محتوای خبر

 

 

شبکه اشراق چهار برنامه عزاداری را در روز تاسوعا به صورت زنده پوشش داد

شناسه : 361676312

شبکه اشراق چهار برنامه عزاداری را در روز تاسوعا به صورت زنده پوشش داد


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

همزمان با تاسوعای حسینی نقاط مختلف استان زنجان، غرق در عزا و ماتم بود و مراسم و تجمعات مختلف و متنوعی با حضور گسترده و پرشور عزاداران و عاشقان اهل بیت(ع) برگزار شد.
📺 شبکه اشراق چهار برنامه عزاداری را در روز تاسوعا به صورت زنده پوشش داد . اولین برنامه تجمع باشکوه عزاداران منطقه سجاسرود بود که صبح روز تاسوعا با حضورگسترده مردمی برگزار شد و بمدت 277دقیق از شبکه های مختلف سیما پخش شد.
🔹تجمع عزاداران شهر قیدار دیگر پخش زنده بود که بمدت 35 دقیقه از شبکه های سراسری و 98دقیقه از شبکه استانی اشراق پخش شد.
🔹دسته عزاداری احمدیه زنجان هم که مسیر مسجد احمدیه به سمت امامزاده حضرت سید ابراهیم (ع) را طی نمود،  به مدت 155 دقیقه از شبکه های سراسری و128 دقیقه از شبکه اشراق به صورت زنده پوشش داده شد .
🔹دیگر برنامه زنده شبکه اشراق پخش عزاداری پرشور مردم شهرستان طارم بود که بصورت اینترنتی بمدت14دقیقه پخش شد.
🔹در نهایت آخرین برنامه نیز پوشش زنده دسته عزاداری بزرگ فاطمیون زنجان بود که از ساعت 22/45 در مسیر تشییع پیکر شهداء زنجان در دوران دفاع مقدس یعنی از مقابل مسجد جامع تا مزار شهداء به مدت 100 دقیقه انجام شد .
◀️ در روز تاسوعای حسینی شبکه های یک ، دو ، سه، پنج، شما، آموزش، افق، سحر، سحر کردی، سحر آذری، خبر، قرآن ، ،الکوثر،Press TV شبکه هایی بودند که در مجموع به مدت 392دقیقه عشق و ارادت پایتخت نشینان شور و شعور حسینی را به سراسر کشور و خارج از مرزهای جغرافیایی مخابره کردند .‌

آدرس کوتاه :