جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

شاپرک - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شاپرک

شاپرک


Loading the player...

برنامه "رنگین کمان" برای گروه سنی کودک و خردسال در سیمای مرکز زنجان تهیه و تولید می شود. این برنامه با هدف ایجاد لحظاتی شاد و آموزنده برای کودکان یکشنبه وسه شنبه ساعت 17 پخش می شود.

شاپرک برنامه ای برای گروه سنی خردسال و کودک است که با زبان نرم و بصورت غیر مستقیم به  آگاهی بخشی مخاطب خود کمک کرده و با ایجاد نشاط، درس اخلاق و دین را به  خردسالان و کودکان آموزش خواهد داد.
اگر باور داشته باشیم که پایه ها و ریشه های اخلاقی و اعتقادی ما در کنشهای اجتماعی و فردی مان، حاصل برآیند تربیتی است که در کودکی در معرض آن بوده ایم، آنگاه خواهیم پذیرفت که برنامه کودک نه تنها نگاهی ساده انگارانه و سطحی به شادیها و نشاط دوران کودکی و پر کردن اوقات آنها نیست، بلکه عمیقاً یک برنامه آموزشی با رویکرد تربیتی و پیشگیرانه است که قصد دارد مخاطبان خود را از هم اکنون با دغدغه و آسیب های پیش رو آشنا ساخته و آنها را برای مواجهه درست و منطقی با این مقولات آماده کند. هرچند نباید فراموش کرد که:
چونکه با کودک سر و کارت فتاد     پس زبان کودکی باید گشاد
و این نکته شایان توجه است که از پرداختن به موضوعات به شکل مستقیم گویی و نصیحت گویی صرف پرهیز گردد و شور و نشاط دوران کودکی در ساختار این برنامه در اولویت باشد.

سال تولید: 1395

تهیه کننده: محمد رضا قزلباش

دستیار تهیه: مهشید سهرابی

مجری: فاطمه حقیقی

تصویر:حسن بیات  رسول رحیمی - عادل زلفی باهر - شهرام سپهری

دستیار تصویر: سلطانعلی آزمون

نویسنده: فاطمه حقیقی

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (13 آرا)
The average rating is 2.8461538461538463 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
فقط عمو فرمون عالیه و برنامه رو تو هردوره کشیده... المیرا ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۷:۲۵

المیرا
فقط عمو فرمون عالیه و برنامه رو تو هردوره کشیده بالا
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۷:۲۵