جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

شاپرک - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شاپرک

شاپرک


Loading the player...

برنامه "شاپرک" تولید سیمای مرکز زنجان می باشد. این برنامه برای گروه سنی کودک تهیه و تولید شده است."شاپرک" شنبه و سه شنبه از سیمای استانی مرکز زنجان پخش می شود.

شاپرک برنامه ای برای گروه سنی خردسال و کودک است که با زبان نرم و بصورت غیر مستقیم به  آگاهی بخشی مخاطب خود کمک کرده و با ایجاد نشاط، درس اخلاق و دین را به  خردسالان و کودکان آموزش خواهد داد.
اگر باور داشته باشیم که پایه ها و ریشه های اخلاقی و اعتقادی ما در کنشهای اجتماعی و فردی مان، حاصل برآیند تربیتی است که در کودکی در معرض آن بوده ایم، آنگاه خواهیم پذیرفت که برنامه کودک نه تنها نگاهی ساده انگارانه و سطحی به شادیها و نشاط دوران کودکی و پر کردن اوقات آنها نیست، بلکه عمیقاً یک برنامه آموزشی با رویکرد تربیتی و پیشگیرانه است که قصد دارد مخاطبان خود را از هم اکنون با دغدغه و آسیب های پیش رو آشنا ساخته و آنها را برای مواجهه درست و منطقی با این مقولات آماده کند. هرچند نباید فراموش کرد که:
چونکه با کودک سر و کارت فتاد     پس زبان کودکی باید گشاد
و این نکته شایان توجه است که از پرداختن به موضوعات به شکل مستقیم گویی و نصیحت گویی صرف پرهیز گردد و شور و نشاط دوران کودکی در ساختار این برنامه در اولویت باشد.

سال تولید: 1394

تهیه کننده: حمید رضا قزلباش

تدوین گر: مهناز ملکی

کارگردان: آسیه افضل

تصویربردار: محمد حجازی - شهرام سپهری

صدابرار: مسعود خالقی

مجری: فاطمه قطب

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (5 آرا)
The average rating is 1.8 stars out of 5.