حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۷

سومین جلسه ستاد نکوداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در صداوسیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

سومین جلسه ستاد نکوداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در صداوسیمای مرکز زنجان

شناسه : 350933154

خبر/رویداد مرکز


سومین جلسه ستاد رسانه ای نکوداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با حضور نمایندگان  دستگاهها وادارات استان درصدا وسیمای مرکز زنجان برگزار شد.


🔸مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان در این جلسه با اشاره به نقش و اهمیت جایگاه انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در چهل سال گذشته، تبیین ابعاد مختلف انقلاب و انتقال آن به نسلهای آینده  را یکی از دغدغه ها و راهبردهای رسانه ملی برشمرد.
🔸آقای صفری با اشاره به تلاش دشمن برای ضربه زدن به انقلاب از بدو پیروزی آن تاکنون گفت: پایه های انقلاب اسلامی با راهبرد اتحاد و همدلی شکل گرفته و به برکت خون شهدا وتحت هدایتهای داهیانه مقام معظم رهبری پایدار خواهد بود.
🔸وی با اشاره به شکل گیری فتنه های اخیر ، آگاهی بخشی به نسل جوان را یکی از وظایف مهم مسئولان نظام در راه حفظ و هدایت نسل آینده مطابق اهداف عالیه انقلاب دانست.
🔸وی هم افزایی ملی، تبیین گفتمان انقلاب ، مقابله با جنگ نرم دشمن ، تبیین شکل گیری انقلاب و چشم انداز آن را از اهداف پیش روی صداوسیما درراه صیانت از انقلاب برشمرد.
🔸آقای صفری چهل سالگی انقلاب را نقطه عطفی برای بازنمایی حضور مردم در پاسداشت انقلاب اسلامی ایران و تبیین نقش اساسی ولایت فقیه در طول تاریخ انقلاب خواند و گفت : تبیین و تأکید بر محوریت قرار دادن آینده پربار و امید بخش انقلاب به عنوان راهبرد برنامه های در دست اجرای برنامه سازان رسانه ملی و استانی قرار دارد .
🔸وی ضمن تبیین اهداف رسانه ملی در تشکیل ستاد رسانه ای نکوداشت چهلمین سال انقلاب اسلامی، همکاری و همیاری ادارات استان را در خصوص این موضوع لازم و ضروری دانسته و بر آن تأکید کرد .
🔸مدیرکل صداوسیمای استان سپس از برنامه ریزی گسترده رسانه استانی برای دهه فجر خبر داد و افزود : مستند انقلاب در زنجان، مستند سید عشق، مستند 51 سالگی با موضوع زندگینامه مرحوم سید مجتبی موسوی ، مستند نگاه با موضوع بررسی ابعاد مختلف توسعه علمی استان ، مستند دستاوردهای انقلاب اسلامی با هدف نگاه به توسعه استان با استفاده از کارشناسان و راویان انقلاب و همچنین دهها برنامه دیگر در حوزه تولیدی اعم از صدا ، سیما و خبر ، از جمله برنامه هایی هستند که در صداوسیمای استان برای ایام دهه فجر تدارک دیده شده و در حال تولید هستند .
🔸در ادامه این جلسه اعضای حاضر متشکل از نمایندگان بیش از 40 دستگاههای اجرایی استان به بیان دیدگاههای خود و نحوه تعامل با رسانه استانی در اجرای برنامه های ایام ا... دهه  فجر پرداختند .

آدرس کوتاه :