جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

سلام زنجان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سلام زنجان

سلام زنجان


Loading the player...

برنامه " سلام زنجان" تولید سیمای مرکز زنجان می باشد. این برنامه به عنوان برنامه صبحگاهی روزهای شنبه تا  چهارشنبه از ساعت 8 الی 9 صبح از سیمای استانی مرکز زنجان پخش می شود.

شبکه ای مثل شبکه اشراق که پخش برنامه هایش از اولین ساعات روز شروع می شود در بین ساعات 8 صبح تا9 صبح نیاز به برنامه ای دارد مناسب با حال و هوای صبحگاهی که با انرژی خود به مخاطبانش امید و آگاهی به همراه آموزش و آماده ساختن آنان برای کار و تلاش شوند با همین توجیه ساخت برنامه ای با مشخصات یاد شده ضروری می نماید.

برنامه ای مناسب با حال و هوای صبحگاهی که با انرژی خود به مخاطبانش امید و آگاهی مي دهد وآنان را براي كار وتلاش آماده مي كند.  انتخاب موضوعات مطرح شده و همچنين پلاتوهاي برنامه بر اساس محورهاي حضور خداوند در عرصه هاي زندگي، قناعت وساده زيستي، و احترام به والدين طراحي شده‌اند. همينطور با هدف ترويج فرهنگ عفاف و حجاب و اعتمادسازي مخاطبان از كارشناسان و ميهمانان متعدد در زمينه‌هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي، اقتصادي و ورزش و ...دعوت و طرح موضوع مي‌گردد و با دعوت از افراد موفق روحيه اميد و خودباوري فردي و اجتماعي در جامعه تقويت مي‌شود.
مصاديقي كه به اين برنامه اختصاص مي يابد:
- دين: حضور خداوند در عرصه هاي زندگي
- اخلاق: قناعت و ساده زيستي
- اخلاق: احترام به والدين
- دين: ترويج فرهنگ عفاف وحجاب
- اميد: اعتمادسازي
- اميد: خودباوري فردي و اجتماعي
 

سال تولید: 1395

 

کارگردان: سعید قاسمی

صا بردار: حسن حجازی- مسعود خالقی- حسن دهقان پور- حسین زمانی

تصویربردار: حسن امیدیار- حمید پارسه- کاوه عطایی - علی رجبی- اکبر عبادی

اجرا: خانم دادلویی-فریدون صفری

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 4.333333333333333 stars out of 5.