جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

سلام زنجان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سلام زنجان

سلام زنجان


Loading the player...

برنامه " سلام زنجان " تولید سیمای مرکز زنجان است. این برنامه به عنوان برنامه صبحگاهی هر روز به غیر از پنج شنبه و جمعه ها ساعت 8 صبح از سیمای استانی مرکز زنجان پخش می شود.

برنامه ای مناسب با حال و هوای صبحگاهی که با انرژی خود به مخاطبانش امید و آگاهی مي دهد وآنان را براي كار وتلاش آماده مي كند.  انتخاب موضوعات مطرح شده و همچنين پلاتوهاي برنامه بر اساس محورهاي حضور خداوند در عرصه هاي زندگي، قناعت وساده زيستي، و احترام به والدين طراحي شده‌اند. همينطور با هدف ترويج فرهنگ عفاف و حجاب و اعتمادسازي مخاطبان از كارشناسان و ميهمانان متعدد در زمينه‌هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي، اقتصادي و ورزش و ...دعوت و طرح موضوع مي‌گردد و با دعوت از افراد موفق روحيه اميد و خودباوري فردي و اجتماعي در جامعه تقويت مي‌شود.
مصاديقي كه به اين برنامه اختصاص مي يابد:
- دين: حضور خداوند در عرصه هاي زندگي
- اخلاق: قناعت و ساده زيستي
- اخلاق: احترام به والدين
- دين: ترويج فرهنگ عفاف وحجاب
- اميد: اعتمادسازي
- اميد: خودباوري فردي و اجتماعي

برنامه های شبکه  از اولین ساعات روز شروع می شود در بین ساعات 8 صبح تا9  صبح نیاز به برنامه ای دارد مناسب با حال و هوای صبحگاهی که با انرژی خود به مخاطبانش امید و آگاهی به همراه آموزش و آماده ساختن آنان برای کار و تلاش شوند با همین توجیه ساخت برنامه ای با مشخصات یاد شده ضروری می نماید.

آیتم های برنامه عبارت است از:

پلاتو، سرودهای آذری، وله و میان برنامه، مهمان، کارشناس آموزش مهارت های زندگی، کارشناس تغذیه، راهنمایی و رانندگی، گزارش مردمی، گزارش ویژه، تقویم و رویدادهای مهم تاریخی ایران و جهان، پیامک، هواشناسی، کار و تلاش مردمی، جلوه های استانی، سفر به شهرستانها، آشپزی صبحانه، ورزش همگانی و زورخانه ای، موسیقی زنده و ضبطی، فیلم و عکس بینندگان، آشنایی با وسایل ورزشی همگانی، مسابقه، آرم شروع و پایانی

سال تولید: 1394

تهیه کننده: بیژن شفقتیان

تصویربرداران: حسن امیدیار-اکبر عبادی اصل-شهرام سپهری

نویسنده: فریبا قانع

تدیون گر: مهدی آقا محمدی

دستیار تهیه: حمید امانلو

دستیار تصویر: سلطان علی آزمون

هماهنگی: سکینه میرزاخانی

نورپرداز: شهرام سپهری

صدابردار: داریوش صفری-محسن حجازی

تصویر بردار پورتابل:شهرام سپهری- مهدی عمید آبادی-محمد حجازی

مجری: سعیده سلجوقی

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.