جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

سازمان برنامه و بودجه موتور محرک دستگاههای اجرایی - نمایش محتوای خبر

 

 

سازمان برنامه و بودجه موتور محرک دستگاههای اجرایی

شناسه : 341330880

سازمان برنامه و بودجه موتور محرک دستگاههای اجرایی


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

استاندار زنجان در هشتمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: پایه و اساس توسعه کشور در گرو برنامه ریزی و ساماندهی منابع مالی کشور است

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز زنجان ، استاندار زنجان در هشتمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با بیان اینکه پایه و اساس توسعه کشور در گرو برنامه ریزی و ساماندهی منابع مالی کشور است گفت: سازمان برنامه و بودجه موتور محرک دستگاههای اجرایی کشور است.

درویش امیری در ادامه نگاه سیستماتیک و با برنامه را مهمترین عامل برای توسعه همه جانبه کشور بیان کرد و گفت: توقع مردم و مسئولین از سازمان برنامه و بودجه ، نظم دهی به توزیع مناسب اعتبارات است.

وی بازنگری در بودجه سرانه و عمرانی استان و آمایش سرزمینی را یکی از مهمترین درخواست ها از این سازمان عنوان کرد.

معاون توسعه منابع و هماهنگی استانهای سازمان برنامه و بودجه کشور هم در این جلسه ، استفاده از مدیریت دانش و خرد جمعی را مهمترین عامل برای برنامه ریزی دقیق برای توسعه کشور عنوان کرد.

دکتر اربابی با تأکید بر اینکه برنامه ریزی دقیق ، اجرا و نظارت بر عهده نیروی انسانی است گفت: برای قرار گیری در مسیر توسعه ، سرمایه انسانی باید دارای دانش و مدیریت آن باشند تا بتوانند خلق ارزش کنند.

 وی با بیان اینکه دانش نیروهای انسانی باید در همه سازمانها قابل انتقال ونهادینه شود گفت: با دستورات و تصمیمات مبتنی بر دانش شاهد روند روبه رشد سازمانها در مسیر توسعه خواهیم بود که این عامل موجب قرار گرفتن جامعه در این مسیر خواهد شد.

نباچیان سرپرست سابق سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان با تشریح عملکرد خود از کار ویژه صدا وسیمای مرکز زنجان دربالا بردن مشارکت مردم استان در سرشماری عمومی نفوس مسکن و آموزش پرورش، شهرداری و ادارات پست و مخابرات هم در این زمینه قدردانی کرد.

طهماسبی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هم در این جلسه آموزش ،توانمند سازی و بهبود مهارت در امر برنامه ریزی را از مهمترین برنامه های خود اعلام کرد.

در پایان این جلسه آقای طهماسبی به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان معرفی و از زحمات آقای نباتچیان در مدت سرپرستی این سازمان قدردانی شد.خبرگزاری صداوسیما

آدرس کوتاه :